КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень толерантності, 13-17.11.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень толерантності

        Протягом тижня толерантності була проведена низка заходів:

        13.11.2017 р. до Міжнародного дня толерантності було оформлено інформаційний куточок із зазначенням: що таке толерантність, значення толерантності у перекладі з різних мов та правил толерантного спілкування у шкільному колективі (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

        У рамках тижня толерантності в 2-А класі (класовод Абрамчук І.М.) був проведений «Урок доброти» на тему «Дивись на нас як на рівних» до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

        15.11.2017 р. у рамках тижня толерантності з учнями 5-В класу (класний керівник Теницька Л.О.) був проведений виховний захід «Наповнюймо серця добром» з метою вчити дітей доброті, формувати уявлення про чуйність і доброзичливість, виховувати людяність, милосердя, здатність боротися проти зла

        15.11.2017 р. у 5-Г класі (класний керівник Тутова І.В.) був проведений урок доброти «Дивись на нас як на рівних», де учні долучилися до побажань добра усім людям на планеті, незалежно від їх раси та віросповідання.

        14.11.2017 р. з учнями 7-В класу (класний керівник Грицай С.П.) було проведено заняття з використанням інтерактивних форм роботи «Дружній колектив: який він?». Діти були ознайомлені із поняттям «конфлікт», причинами виникнення конфліктів, розробляли ефективні способи спілкування, склали єдині правила для дружнього колективу. Учні із задоволенням працювали в групах, де аналізували конфліктні ситуації та шукали шляхи їх вирішення (відповідальна практичний психолог Головач І.А.).

        14.11.2017 р. учням 8-А класу (класний керівник Радченко Л.П.) була запропонована до перегляду презентація «Люди, які підкорили світ в інвалідному візку» (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І. та бібліотекар Загребельна М.М.).

        Соціальним педагогом Шкут О.С. 14.11.2017 р. у 8-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) було проведено заняття з використанням інтерактивних форм роботи «Толерантність врятує світ».

        16.11.2017 р. у рамках Міжнародного дня толерантності соціальним педагогом Шкут О.С. та практичним психологом Головач І.А. були проведені:

        - для учнів 1-4 класів інформаційні п’ятихвилинки із залученням представників учнівського самоврядування «Толерантність – це…» під час якої учні прослухали казку «Про Добро та Зло» та пригадали свої добрі вчинки та справи;

        - для учнів 5-11 класів – інформаційна кампанія із залученням представників учнівського самоврядування «Толерантність – це…» під час якої учні пригадали інформацію про те, що таке толерантність, які риси притаманні толерантній людині та що є символом Міжнародного дня толерантності;

        - для учнів 1-11 класів, із залученням представників учнівського самоврядування, була проведена загальношкільна інтерактивна акція «Квітка толерантності», під час якої учні на паперових різнокольорових серцях ділилися своїми добрими справами та вчинками і тим як вони проявляють толерантність;

        - для класоводів та класних керівників було проведено семінар-практикум «Проблема булінга в учнівському середовищі» під час якого було опрацьовано визначення булінга, його види та обговорено способи попередження проявів булінга в учнівських колективах.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове