КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаЄвропейський день боротьби з торгівлею людьми, 18.10.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

        У рамках дня:
        Для учнів 1-4-х класів із залученням представників учнівського самоврядування ДШР було проведено інформаційні п’ятихвилинки «Мої правила безпеки». Діти пригадали правила особистої безпеки під час перебування на вулиці та вдома (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

        Учні 1-4 класів прийняли участь у загальношкільній інтерактивній акції «Галявина моєї безпеки», під час якої на різнокольорових паперових метеликах писали ті правила безпеки, які вважають найбільш потрібними. Серед 485 учнів 1-4 класів найбільш важливими є такі правила, як: не сідати у машину до незнайомих (123 учні – 25%), не звертати з дороги від школи додому (82 учні – 17%), не розмовляти з незнайомими людьми (69 учнів – 14%), не гуляти надворі після того, як стемніло (67 учнів – 13%), не бери нічого у незнайомих (61 учень – 13%), не відчиняти двері незнайомим (52 учні – 11%), не давати чужим людям свій телефон (31 учень – 8%) (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Для учнів 5-9 класів із залученням представників учнівського самоврядування ДШР було проведено інформаційну кампанію «Торгівля людьми в сучасному світі», під час якої учні були ознайомлені з питаннями щодо способів та ризиків потрапляння людей в ситуацію торгівлі людьми (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Представниками учнівського самоврядування ДЩР для учнів 5-9 класів було підготовлено експрес-опитування «Чи знаєш ти що таке торгівля людьми?». У результаті опитування було з’ясовано, що більшість учнів знають, про проблему торгівлі людьми та вказують, що це дії, коли людину переховують, перевозять, продають, насильно утримують без її згоди, з метою отримання грошей. На думку учнів, у ситуацію торгівлі людьми можуть потрапляти як дорослі (жінки та чоловіки), так і діти. Діти зазначали, якими шляхами люди можуть потрапляти в торгівлю людьми та що потрібно робити для того, щоб не опинитися в такій ситуації (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове