КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка З нагоди Дня Святого Миколая, 19.12.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

З нагоди Дня Святого Миколая

        Виставка «Новорічний сувенір» та «Святкова книжка-розгортка»
        З 18.12 по 22.12.2017 року в освітньому закладі було проведено ряд заходів до Дня Святого Миколая. Так, зранку педагогів, учнів та батьків зустрічала святкова ялинка, біля якої були розташовані виставки дитячих робіт «Святкова книжка-розгортка» та «Новорічний сувенір». Усі бажаючі мали змогу насолодитися роботами талановитих учнів та отримати естетичне задоволення.

        Театралізоване привітання з Днем Святого Миколая
        19 грудня для учнів початкової ланки було організовано привітання учнів 1-4 класів із Днем Святого Миколая. Так, учні 3-4 класів отримали невеличке театралізоване привітання та солодкі подарунки від Святого Миколая у своїх класних кімнатах, а учні 1-2 класів разом із солодощами отримали від Миколая у подарунок лялькову виставу «Старе добро забувається» від вихованців театрального гуртка «Джерельце», яку малюки мали змогу переглянути в актовій залі школи.

        Благодійна акція «Милосердя»
       Також, у цей день було організовано привітання до Дня Святого Миколая й учнів пільгових категорій, яким було вручено солодкі подарунки та канцелярське приладдя у рамках благодійної акції «Милосердя».

        З нагоди Дня Святого Миколая у школі були проведені такі заходи:

        Свято дитинства і щедрості «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай»
        19.12.2017 р. у 2-В класі (класовод Павлова О.С.) було проведено свято дитинства і щедрості «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай». Під час свята діти показували сценки, співали, брали участь у конкурсах, мали можливість проявити творчість та ерудицію. Усі не лише отримали подарунки від Святого Миколая, а й поділилися власним.

        Акція «Різдвяні подарунки учасникам АТО»
        18 грудня у 3-В класі (класовод Світенко Г.М.) відбулася акція «Різдвяні подарунки учасникам АТО». Учні власноруч виготовили пакунки, оздобили їх витинанками і написали вітальні листи. У пакунку – маленькі солодкі сюрпризи. Хай у наших захисників буде свято. Діти пам’ятають про них з вдячністю.

        Класна година присвячена святкуванню Дню Святого Миколая
        20.12.2017 р. у 5-Г класі (класний керівник Тутова І.В.) відбулася класна година присвячена святкуванню Дню Святого Миколая. Учні дізналися історію походження свята, складали святкові пазли та намалювали вітальні листівки, які подарували учням 1-Г класу

        Виховний захід присвячений Дню Святого Миколая
        18.12.2017 р. у 6-Г класі (класний керівник Ковальова О.М.) був проведений виховний захід присвячений Дню Святого Миколая, де учні продемонстрували свою кмітливість, винахідливість, творчі здібності під час проходження різноманітних конкурсів. Деякі учні прикрасили захід своїми художніми номерами. Укінці свята всі отримали солодкі подарунки.

        Виховна година «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай»
        18 грудня 2017 було у 7-Б класі класним керівником Артюшенко О.М. проведено виховну годину з метою виховання духовності, доброти, почуття милосердя «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай». Семикласники ознайомилися з народними традиціями у формі тренінгу та склали дерево доброти, дерево добрих справ.

        Розважальна програма на свято Святого Миколая
        На свято Святого Миколая 19 грудня до восьмикласників з подарунками та привітаннями завітав цей святий. Активом класу підготована розважальна програма, у якій охоче взяли участь присутні.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове