КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень англійської мови, 12-16.02.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень англійської мови

        «Хто знає мову – вдома усюди» – говорить відомий вислів. Саме його було обрано девізом тижня англійської мови, який проходив з 12.02.2018 р. по 16.02.2018 року в КУ Сумська ЗОШ №6. Школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

        Віртуальна подорож «Стежками Великої Британії»
        Розпочався тиждень з віртуальної подорожі у 8-А класі (учитель Василенко Л.Б.) «Стежками Великої Британії». Учні із задоволення виконували всі завдання та знаходили літери, які наносили на карту країни, мова якої вивчається.
        Конкурсна програма до Дня св. Валентина
        З метою ознайомлення учнів зі звичаями країни, мова якої вивчається, розвитком мовленнєвих навичок і логічного мислення, вміння та навички роботи в парах та в команді 12.02.2018 р. у 3-А класі вчителем англійської мови Шевчук О.М. була проведена конкурсна програма до Дня св. Валентина. Школярі поринули в історію виникнення свята та були дуже активними в наступних конкурсах: «Знайди слова», «Дружня пара», «Квітка думок», «Портрет дівчинки/хлопчика мрії», «Аукціон ніжних слів». Перемогла дружба. Після оголошення результатів діти обмінялися валентинками та гарним настроєм.
        Творчий урок «Музичний калейдоскоп»
        14.02.2018 року учні 8-Б класу (учитель Тутова І.В.) мали змогу відсвяткувати День Святого Валентина. Творчий урок «Музичний калейдоскоп» запам’ятається учням прослуховуванням автентичних пісень англійською мовою, складанням власного репу та презентацією пісні «Yesterday» групи Beatles для своїх однокласників.
        Інтерактивна гра-батл «Стріли Амура»
        Учні 7-Б класу (учителі: Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.) вирішили позмагатися та взяти участь в інтерактивній грі-батлі «Стріли Амура». Дві команди завзятих хлопців та дівчат пройшли ряд випробувань та цікавих конкурсів, щоб визначити найкращих. Команда дівчат в запеклій боротьбі виграла у команди хлопців. Учні, які не змагалися, презентували класу проект-валентинку для усіх закоханих.
        Пізнавально-розважальна гра-вікторина «Цікава англійська»
        15.02.2018 р. було проведено пізнавально-розважальну гру-вікторину «Цікава англійська» (учитель англійської мови Долгозвяга Н.П.) для учнів 5-Б класу. Під час заходу учні брали активну участь у вікторині та конкурсах, із задоволенням виконували цікаві завдання англійською мовою. У кінці заходу переможці були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.
        Віртуальна подорож по Великій Британії та Україні
        15.02.18 у рамках тижня англійської мови учні 5-Б класу (учитель Грицай С.П.) здійснили подорож по Великій Британії та Україні. Учні із захопленням розповідали про країни, створювали мовленнєві ситуації та підготували чудові проекти.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове