КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень початкових класів, 19-23.02.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень початкових класів

        З 19 по 23 лютого 2018 року у КУ Сумська ЗОШ №6 відповідно до плану роботи було проведено тиждень початкових класів під девізом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий». Усі заходи тижня були спрямовані на розвиток особистості дитини молодшого шкільного віку. Усі дні тижня мали тематичне спрямування.

        Перший день розпочався з урочистого відкриття, де було оголошено план роботи, кожний клас отримав путівник із зазначеними заходами на весь тиждень. З привітаннями до дітей та педагогів звернулася заступник директора з НВР Брихунець Г.М.
        19 лютого – День добрих справ і компліментів. Цього дня учні 1-4 класів представили творчі проекти «Квітка добрих справ»,
презентували оформлення входу до класних кімнат у конкурсі-огляді «У нашому двірку, як у вінку», активно залучилися до акції «Обійми друга!». Учні 3-4 класів захищали проекти «Годівничка».
        20 лютого – День героїв небесної сотні. Ранок розпочався з тематичної інформаційної хвилинки про День Героїв Небесної Сотні. У цей день учні 2-3 класів прийняли участь у патріотичному флеш-мобі «Ми за мир» .
        Учні 2-4 класів протягом дня приймали участь в акції «Ластівка миру», де мали змогу намалювати малюнок або написати листа для воїнів-захисників у зону АТО.
        21 лютого – День рідної мови розпочався інформаційною хвилинкою «Найрідніша мова українська».
        Учні 3-4 класів стали активними учасниками квест-гри «Словограй».
        Любов до рідної мови, українського слова, до своєї Батьківщини продемонстрували учні 2-4 класів, які стали учасники конкурсу віршів «Я українського роду!».
        У класах працювало рекламне агентство «Мій улюблений дитячий журнал».
        Молодші школярі створювали сенкан «Мій клас». Учні 3-4 класів представили на розгляд журі есе «Чому я люблю школу?».
        22 лютого – День маленьких майстрів: всю початкову школу активізувало створення скриньки побажань у кожному класі «Якою я хочу бачити свою школу?».
та конкурс «Український віночок».
        Креативним, творчим та непередбачуваним став флеш-моб «Школа об’єднала нас у веселий дружний клас!», де кожен клас мав можливість виділитись, пофантазувати, проявити свої таланти.
        Наймасовішим став монопроект «Просто так!», де зроблені своїми руками сувеніри, листівки, поробки можна було подарувати друзям, однокласникам, вчителям, батькам «Просто так!».
        Перерви молодших школярів були цікавими та захопливими та пройшли під девізом: «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає». Зранку відкрилися майстер-класи «Майстерня одного дня».
        23 лютого – Кольоровий день, коли діти мали змогу принести до школи свої улюблені іграшки, поділитися ними з друзями, погратися на перервах.
        Продовжився день флеш-мобом хороводом «Лети, жайворонку, весну закликати!», який організували третьокласники.
        Запал підхопили учні 2-х класів у квесті «Веселкова Україна!».
        За здоровий спосіб життя виступили учасники Параду спортсменів «Маленькі зірочки».
        Завершився тиждень підбиттям підсумків та нагородженням переможців. Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилась кропітка праця вчителів, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове