КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Місячник культури поведінки й спілкування та тиждень сім’ї, 21.02-21.03.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Місячник культури поведінки й спілкування та тиждень сім’ї

        З метою реалізації Концептуальних засад Нової української школи щодо виховання на цінностях, педагогіки партнерства; формування в школярів загальнолюдських норм, правил поведінки, удосконалення навичок культури спілкування та співіснування в соціумі в закладі освіти відповідно до плану буде проведено з 21.02.2019 до 21.03.2019 місячник культури поведінки й спілкування, у рамках місячника – з 04.03.2019 до 07.03.2019 – Тиждень сім’ї.

        Інформаційні куточки «Безпечна школа – це можливо»
        25.02.2019 р. оформлено інформаційні куточки «Безпечна школа – це можливо» з інформацією про телефони довіри, «Мій безпечний світ», «Мистецтво спілкуватися» (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Благодійні акції «Рука допомоги», «Подаруй тепло», «Діти дітям»
        25-26.02.2019 р. за активної участі волонтерів учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республіки (учні 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10-А класів) були проведені благодійні акції, під час яких було вручено фрукти:
        - «Рука допомоги» (підтримка онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні гематології Сумської обласної дитячої лікарні);
        - «Подаруй тепло» (допомога дітям, які перебувають у КЗ СОР «Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини» та підтримка людей похилого віку, які перебувають у КЗ СОР Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці);
        - «Діти дітям» (допомога дітям, які перебувають у Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей області КЗ СОР Сумському дитячому будинку).
        Представники відвіданих закладів висловили подяку учнівському, батьківському та педагогічному колективам за допомогу та небайдужість. (Відповідальні: педагог-організатор Гончаренко В.В., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Інформаційно-інтерактивний стенд «Як правильно спілкуватися»
        04.03.2019 р. оформлено інформаційно-інтерактивний стенд «Як правильно спілкуватися», де розміщено поради для учнів «10 незмінних правил успішного спілкування», для батьків «10 «золотих правил» виховання щасливих дітей» та для педагогів «Корисні поради педагогам щодо спілкування з учнями». (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Виставка робіт «Нехай квітує дерево родинне»
        04.03.2019 р. було оформлено виставку робіт «Нехай квітує дерево родинне», де учнями було презентовано власні родоводи. (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Інтерактивна акція «Спілкування – це…»
        04.03.2019 р. була проведена інтерактивна акція із залученням представників учнівського самоврядування ДШР «Спілкування – це…» під час якої кожен клас виготовив паперового чоловічка та визначив головну якість для успішного спілкування. (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Інтерактивна акція «Культура спілкування»
        18.03.2019 р. була проведена інтерактивна акція «Культура спілкування» під час якої лідери учнівського самоврядування розмістили біля кожного навчального кабінету відомі вислови про спілкування (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Презентація дослідницько-пошукового проекту «Танцювальна Україна»
        У рамках місячника культури поведінки й спілкування 28.02.2019 для учнів 1-х класів була проведена презентація дослідницько-пошукового проекту «Танцювальна Україна» (відповідальна керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Сугар О.В.)


        Літературні читання «Подорож у країну Ввічливості»
        15.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури поведінки й спілкування, для учнів 1 групи подовженого дня (вихователь ГПД Дегтярьова О.В.) пройшли літературні читання «Подорож у країну Ввічливості». За допомогою оповідань, казок та віршів діти закріпили головні правила ввічливості (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        Святковий концерт
        Напередодні жіночого свята – 8 Березня, у 1-А класі (класовод Заіченко О.Л.) відбувся святковий концерт. Із вдячністю і любов`ю лунали для мам і бабусь вітальні вірші і пісні. Сюрпризом виявились квіткові паперові аплікації, що виготовили першокласники власноруч. Чудовий настрій створювали гуморески і частівки, які виконували діти. Усі присутні отримали велике задоволення та гарний весняний настрій.


        Свято «У світі все починається з мами»
        13 березня у 1-В класі (класовод Бабенко Л.М.) пройшло свято «У світі все починається з мами». На заході були присутні мами, бабусі. Діти співали, розповідали частівки, танцювали.


        Свято «Мами і весни»
        У теплій і затишній атмосфері 07.03.2019 р. у 1-Г класі (класовод Самойленко Л.В.) пройшло свято «Мами і весни». Діти вітали мам та бабусь листівками, зробленими власноруч, читанням віршів, співали пісень, запальним танком та інсценізацією казки «The Wooden House». Мами та бабусі були щасливі та горді за своїх діток.


        Представник Сумського обласного телебачення в гостях в учнів 1-Г класу
        15.03.2019 р. у гості до учнів 1-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) завітав представник батьківської громадськості, працівник Сумського обласного телебачення Ляху Б.М. Він розповів дітям про професію продюсера, показав відео дитячої програми. Діти були у захваті від спілкування, адже дізналися про нову професію, спробували себе в ролі героя програми діда Тараса та отримали запрошення на Сумську телестудію.


        Свято для мам та бабусь
        7 березня у 2-А класі було проведено свято для мам та бабусь. Діти із задоволенням співали, танцювали, читали вірші для гостей. Особливо сподобались подарунки, зроблені власними руками (класовод Сивоконь Л.М.).


        Літературна вікторина «Чарівні слова»
        21.03.2019 р. для учнів 2-Б класу (класовод Сугар О.В.) була проведена літературна вікторина «Чарівні слова» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        Свято для мам і бабусь
        7 березня в 2-В класі (класовод Геращенко Т.М.) було проведено свято для мам і бабусь, де діти мали можливість привітати матусь, бабусь та дівчаток віршами, піснями та подарунками зробленими власними руками.


        Свято «Всі квіти на землі даруємо добрим бабусям, лагідним матусям»
        7 березня в 2-Г класі було проведено свято «Всі квіти на землі даруємо добрим бабусям, лагідним матусям», де діти мали можливість привітати матусь, бабусь та дівчаток віршами, піснями та подарунками зробленими власними руками (класовод Борзаниця Ю.Г.).


        Виховний захід до 8 березня «У жінці все від Божої любові»
        06.03.2019 року в 3-А класі відбувся виховний захід до 8 березня: «У жінці все від Божої любові». Діти читали вірші та гумореска, співали пісні, демонстрували хореографічні, гімнастичні та акторські здібності (класовод Абрамчук І.М.).


        Літературна мандрівка «Подорож у країну Доброти»
        19.03.2019 р. учні 3-В класу (класовод Павлова О.С.) здійснили літературну мандрівку «Подорож у країну Доброти» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        Лекція «Правила безпеки дорожнього руху»
        20.03.2019 р. для учнів 3-Б, 3-В, 3-Г класів (класоводи Усик С.Л., Павлова О.С., Корінченко О.С.) було організовано зустріч з шкільним офіцером поліції Красовською О.Г. на тему «Правила безпеки дорожнього руху» під час якої діти повторили правила переходу дороги та в ігровій формі вивчили жести регулювальника. (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)


        Година спілкування «З родини йде в життя людина»
        05.03.2019 р. у рамках проведення тижня сім’ї для учнів 4-В класу (класовод Світенко Г.М.) була проведена година спілкування «З родини йде в життя людина». Під час заходу учні розкрили свої знання про найрідніших людей: батька і матір, про основні обов’язки членів сім’ї, довели, що батьки і діти – це одне ціле (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Свято «Матуся, немов квітка весняна»
        07.03.2019 р. у 4-В класі (класовод Світенко Г.М.) відбулося святкування 8 березня «Матуся, немов квітка весняна». Хлопчики привітали бабусь, мам, дівчаток, які були на святі. Діти співали, танцювали, декламували вірші. Подарунки бабусям і мамам – вітальні листівки, дівчаткам – солодощі.


        Перегляд вистави «Собаки»
        14.03.2019 р. учні 4-10-х класів разом з батьками та викладачами відвідали ТЮГ. Діти із захватом переглянули виставу «Собаки».


        Родинна зустріч «Якщо говорити між нами, то все починається з мами»
        Напередодні свята усіх жінок у 5-А класі (класний керівник Кравченко В.М.) відбулася родинна зустріч «Якщо говорити між нами, то все починається з мами». Діти вітали мам, бабусь зі святом весни. Із задоволенням декламували поезії, співали, танцювали, складали вірші. Мами також привітали дітей чудовою піснею.


        Пізнавальний круїз «Планета толерантності»
        13.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури поведінки та спілкування учні 5-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) здійснили пізнавальний круїз «Планета толерантності». Під час подорожі учні дізнались багато цікавої та корисної інформації про культуру поведінки у різних країнах, правила вітання, спілкування та традиції (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        Інтелектуально-етична вікторина «Тонкощі етикету»
        12.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури та спілкування для учнів 6-А класу була проведена інтелектуально-етична вікторина «Тонкощі етикету» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Весняна композиція, присвячена Міжнародному жіночому дню
        07 березня у 6-А класі (класний керівник Колотило О.В.) була проведена весняна композиція, присвячена Міжнародному жіночому дню. Декламування, театральні постанови, ліричні пісні та запальні танці гарантували святковий настрій для дітей, мам, бабусь.


        Лекція «Поняття булінгу, його види. Протидія булінгу в дитячому середовищі»
        11-12.03.2019 р. відбулася зустріч учнів 6-А, 6-Б та 6-Г класів з шкільним офіцером поліції Красовською О.Г. з теми «Поняття булінгу, його види. Протидія булінгу в дитячому середовищі» (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., класні керівники Колотило О.В., Дубина Т.В., Тутова І.В.)


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове