КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Заходи, присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників, 06.11.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Заходи, присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників

        Учні школи брали участь у заходах, які присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників (28.10.2018), під час яких школярі ознайомились з трагічними сторінками Другої світової війни та героїчними подіями які сприяли визволенню України:

Інтерактивна програма, присвячена Дню визволення України
        06.11.2018 р. учні 7-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) відвідали Сумську міську бібліотеку імені Т.Г. Шевченка та взяли участь в інтерактивній програмі, присвяченій Дню визволення України. Учні отримали багато цікавої інформації про роки ІІ світової війни та визволення нашої Батьківщини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»
        06.11.2018 р. учні 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів відвідали обласну дитячу бібліотеку де до їх уваги був запропонований захід, присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Під час заходу учні ознайомились з трагічними сторінками Другої світової війни та героїчними подіями які сприяли визволенню України. Дітям нагадали наскільки важливо сьогодні пам'ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів які відстояли незалежність і волю України (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове