КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень правових знань, 01-14.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень правових знань

        З 10 грудня по 14 грудня 2018 року в закладі освіти проведено тиждень правових знань учнів. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів.

«Правовий MessageBox»
        «Правовий MessageBox», розроблений юстицією Сумщини, розміщений у фойє школи, інформує учнів про те, як протидіяти булінгу, права, що визначені Загальною декларацією прав людини; знайомить батьків з тим, як отримати аліменти на утримання дитини й про те, як виїхати з дитиною за кордон одному із батьків без згоди іншого, який має заборгованість по сплаті аліментів.
        Інформація була висвітлена на сайті Головного територіального управління юстиції у Сумській області
Літературно-правова вікторина «Калейдоскоп права»
        14.12.2018 року учні 4-В класу (класовод Світенко Г.М.) разом з зав. бібліотекою Лисицькою О.І. прийняли участь у літературно-правовій вікторині «Калейдоскоп права», яка проходила у рамках тижня права.
Правова абетка «Безпечний інтернет»
        12.12 2018 року учні 5-В класу (класний керівник Максименко І.І.) відвідали Сумську обласну дитячу бібліотеку де їхній увазі була запропонована правова абетка «Безпечний інтернет». Під час заходу учні дізналися багато корисної інформації з інтернет-безпеки, та залюбки відповідали на питання вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Заняття з елементами тренінгу «Обережно, соціальні мережі»
        12.12.2018 р. юні учні-правознавці Пономарьова Аліна та Бутенко Аліна провели заняття з елементами тренінгу «Обережно, соціальні мережі» для учнів 5-Г та 6-А класів. Діти із захопленням слухали старшокласників, ставили цікаві запитання та одержували корисні поради щодо безпеки в соціальних мережах (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класний керівник Афанасенко Т.В.).
Тренінг «Знання прав не звільняє від обов’язків»
        10.12.2018 р. для учнів 9-А та 9-Б класів викладачі коледжу СНАУ, завідувач правовим відділенням Роговенко Ольга Василівна та методист Шаповал Ірина Григорівна, провели тренінг «Знання прав не звільняє від обов’язків». Школярі із задоволенням виконували вправи: «Ім’я», «Права дитини» (визначали ті права дитини, які містяться в «Конвенції про права дитини»), «Права і обов’язки» (до запропонованих прав добирали обов’язки), «Казкові правопорушення» (проаналізувавши зміст казок, визначили права людини, які були в них порушені). Крім того, Ольга Василівна розповіла про коледж СНАУ, його відділення, умови вступу та навчання (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класні керівники Бондар Т.Л., Радченко Л.П.).
Просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!»
        03.12.2018 року на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 9-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) пройшов просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!». На заході йшла мова про насильство в суспільстві, в сім’ї, в дитячому та молодіжному оточенні. Під час тренінгових вправ учні розглянули ситуації впливу насильства на людину та знаходили шляхи їх вирішення, вчилися керуватися своїми емоціями, знаходили засоби уникнення насильства та куди треба звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім’ї, пограли в правову гру «Міф чи реальність» (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сайтах Інформаційного порталу Сумської міської ради та Централізованої бібліотечної системи м. Суми
Інформаційно-роз'яснювальний просвітницький захід «Воєнний стан вже діє. Що варто знати»
        Учні 9-В класу (класний керівник Землянко О.В.) 11.12.2018 р. взяли участь у інформаційно-роз'яснювальному просвітницькому заході «Воєнний стан вже діє. Що варто знати», який підготували і провели викладач Безрук Людмила Анатоліївна та студенти коледжу СНАУ
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове