КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Участь у Міжнародному семінарі «Перлини культури ідиш» (м. Вільнюс), 05-08.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Участь у Міжнародному семінарі «Перлини культури ідиш» (м. Вільнюс)

        05.12.2018 р. - 08.12.2018 р. у м. Вільнюс відбувся Міжнародний семінар «Перлини культури ідиш», організований World Jewish Congress International YIDDISH CENTER, у якому в складі групи вчителів міста взяла участь учитель історії Калашник Т.О. Перед слухачами з лекціями виступили представники ІЦ ВЄК: академічний директор центру доктор Мордехай Юшковський та представниця центру, викладач університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Батанова. Під час своїх виступів доповідачі продемонстрували тісний взаємозв’язок, узаємовплив, узаємопроникнення єврейської та української культур. Дуже емоційною була лекція-концерт «Пісні на ідиш, пісні єврейської душі», що провели співак і гітарист Михайло Яблонський, скрипаль Борис Кіржнер і доктор Мордехай Юшковський, який супроводжував виступ музикантів історико-літературними коментарями. Слухачі семінару здійснили пішохідну та автобусну екскурсію Вільнюсом, вшанували пам'ять розстріляних у Понарському лісі євреїв, поляків, військовополонених, учасників спротиву. Самостійно вчителі міста Суми відвідали Тракай та його перлину – замок-резиденцію литовських князів, у Вільнюсі – розміщену в міських воротах Остробрамську ікону Божої Матері, храми та музеї міста. Усі учасники семінару отримали сертифікати.
        Ми вдячні організаторам проекту за можливість подорожувати, відвідувати культурні пам’ятки Литви, здобувати нові корисні знання. Дякуємо за отримані приємні емоції, натхнення до роботи й творчості.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове