Ку Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна

НОВИНИ (Архів за І семестр 2019-2020 н.р.)

полоска

Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно і щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

З Новим Роком!
полоска
27.12.2019 Заходи з нагоди Нового року

        З нагоди Нового року в освітньому закладі 26-27.12.2019 були проведені новорічні ранки. Учнів початкової школи привітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Учні середньої та старшої ланок розігрували вистави, брали участь у конкурсно-розважальних програмах, вікторинах, майстер-класах.
        Докладніше
       
        23-24.12.2019 р. вихованці театрального гуртка «Джерельце» (керівник Землянко О.В.) підготували та провели для учнів початкової ланки новорічну виставу «Пригоди Метелиці». Діти переглянули казку, брали участь у конкурсах та хороводах. Святковий настрій було забезпечено.
        Докладніше
       
        23.12.2019 була проведена новорічна театральна постановка для учнів 5-х класів «Якось під Новий рік...». Діти 7-А класу продемонстрували свої акторські здібності, змусили глядачів похвилюватися за Снігуроньок та вчасний прихід Нового року. Святковий настрій панував у залі!
        Відповідальні: класний керівник 7-А класу Колотило О.В.; класні керівники 5 класів: Капленко А.О., Павленко А.С., Лопатка К. М., Шевчук О.М.
        Докладніше
       
        26.12.2019 року для учнів 8-11 класів було підготовлено та презентовано новорічну конкурсно-розважальну програму «Новорічне диво», під час якої відомі зірки шоу-бізнесу, такі як Оля Полякова, Монатік, Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Позитив, Михайло Поплавський та інші намагалися знайти найгарнішого співака на українській сцені Олега Вінника для того, щоб відбулося найочікуваніше новорічне свято. Усі присутні на заході мали змогу переглянути захоплююче дійство, взяти участь у новорічних конкурсах та отримати безліч позитивних емоцій під час дискотеки (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М.)
полоска
27.12.2019

        Протягом листопада-грудня за кошти, зібрані з ярмарку «Оновлення освітнього простору», організованого та проведеного з метою оновлення освітнього простору на суму 1038,75 грн. було придбано фото рамки (15 шт.), на суму 3500 грн. – штучну ялинку (1 шт.), на суму 1175 грн. – новорічні прикраси та ялинкові іграшки, на суму 5003,70 грн. – кімнатні ігри «Настільний футбол» та «Аерохокей» (2 шт.), на суму 198 грн. – ракетки для настільного тенісу HOBBY (2 шт.), на суму 59 грн. – набір м’ячів для настільного тенісу (1 шт. по 6 м’ячів). Усього було витрачено коштів на суму 38777,39 грн.
полоска
25.12.2019

Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом,
Зігріє Вам серце різдв'яним теплом.
Хай радість, кохання наповнять Ваш дім,
Оселиться щастя та спокій у нім.

Веселого Різдва!
полоска
24.12.2019 Увага! Зимові канікули
        Зимові канікули в освітньому закладі будуть проведені у термін з 28 грудня 2019 по 12 січня 2020 року. Навчальні заняття розпочнуться з 13 січня 2020 року
        План роботи на період зимових канікул 2019-2020 н.р.
        План роботи спортивної зали закладу освіти
полоска
23.12.2019
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Кравченко Інну, Якименка Дмитра (10-А) - ІІ місця
Плотнікова Назарія (9-В) - ІІІ місце
(уч. Бага Т.Ю., Рудень І.І.)
полоска
19.12.2019 Участь у новорічному флешмобі на відкритті головної ялинки в центрі м. Суми

        19.12.2019 року євроклуб закладу «Імпульс» (координатор Тутова І.В.) долучився до організації новорічного флешмобу на відкритті головної ялинки в центрі м. Суми. Сумські школярі об'єдналися, щоб подарувати жителям міста тепло своєї душі та відчуття тісного сімейного кола.
        На сторінці Facebook «Євроклуби Сумщини» виставлене відео даного заходу.
полоска
19.12.2019 Участь в урочистому відкритті головної новорічної ялинки

        19.12.2019 р. учні 10-х класів (класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л.) взяли участь в урочистому відкритті головної новорічної ялинки м. Суми на майдані Незалежності
полоска
19.12.2019 Театралізоване привітання «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай»
        19 грудня 2019 для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено театралізоване привітання до Дня Святого Миколая «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай». Під час дійства до школярів завітали в гості королева Зима, янголи та сам винуватець свята Святий Миколай, які загадували загадки, танцювали разом із дітьми та наприкінці роздали солодкі та інші подарунки. Усі дітлахи були у захваті від чудового привітання та залишилися задоволеними від отриманих подарунків (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
полоска
19.12.2019

        День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!
полоска
17.12.2019 Міська методична рада з координаційної роботи шкільних музеїв

        17.12.2019 р. на базі освітнього закладу відбулася методична рада з координаційної роботи шкільних музеїв за участі методиста ІМЦ Тиченко І.В., заступника директора з ВР Сумської спеціальної школи Калініченко Н.Г. Під час заходу учениця 9-А класу, екскурсовод громадського музею Капоріна Катерина, провела віртуальну екскурсію «Музей бойової слави СКД». Керівник музею Калашник Т.О. запропонувала присутнім інтерактивне заняття з використанням авторського лото «Видатні діячі Сумщини», познайомила з електронною версією цієї гри, розміщеної на персональному сайті (https://ktateahis.jimdofree.com/). (Відповідальна керівник музею Калашник Т.О.)
полоска
16.12.2019
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Калініченка Дмитра (8-А) - ІІІ місце
(уч. Куценко С.Ю.)
полоска
16.12.2019
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій

Бордукова Багдана (10-А) - ІІІ місце
(уч. Штокало О.В.)
полоска
13.12.2019 Тиждень правових знань учнів

        З метою підвищення рівня правової культури, формування громадянської компетентності учнівської молоді, виховання її в дусі поваги до прав людини з 09 до 13 грудня 2019 року в освітньому закладі згідно плану проведено тиждень правових знань учнів. Протягом тижня проведені наступні заходи:
        - віртуальні ребуси «Правова мозаїка» за участі працівників обласної дитячої бібліотеки (5-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Капленко А.О.)
        - правовий брейн-ринг «Кубок Феміди» (9 кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        - тренінг «Ти і поліція» (9-А, 9-Г кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        - заняття за участі доцента кафедри юридичних дисциплін СФ ХНУВС Садикової Я.М. (9-Б кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        - зустріч з адвокатом, викладачем СумДУ Чернадчуком О.В. (10-А кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        Докладніше
полоска
13.12.2019 Екскурсія до СумДУ

        13.12.2019 р. учителі школи стали гостями СумДУ, де для них було проведено екскурсію. Учасники заходу ознайомилися з новою відеостудією СумДУ, де створюються навчальні матеріали із застосуванням віртуального фону, та оновленою онлайн студією, що забезпечує організацію навчальних та наукових вебінарів. Відвідали навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab», мали змогу побувати у віртуальному просторі.
        Познайомилися з роботою та обладнанням кабінетів кафедри іноземних мов, мали можливість спостерігати за тренуванням волейбольної команди на сучасному полі для пляжного волейболу.
полоска
13.12.2019 Декада військово-патріотичного виховання до Дня Збройних Сил України

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві з 02 до 13 грудня 2019 року в освітньому закладі проведено декаду військово-патріотичного виховання до Дня Збройних Сил України. Згідно плану протягом декади проведені наступні заходи:
        - музейні уроки «Фотографія з сімейного альбому» (5 кл., керівник музею, учитель історії Калашник Т.О.)
        - година мужності «Свято доблесті та мужності» на базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка (6-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Лісниченко Я.В.)
        - гра-лото «Суми – рідне місто» (7-А кл., учитель історії Калашник Т.О.)
        - патріотична година «Будемо гідні слави героїв» на базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка (8-Г кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Пятаченко Л.М.)

        - змагання за участі військовослужбовців в/ч А1476, учасників ООС: старшого сержанта Фоменка А.В. та сержанта Усиха А.С. (10-11 кл., учитель предмета «Захист Вітчизни» Нікітенко О.І.)
        - інтелектуальний турнір «Військова слава сумчан» за участі завідуючого музеєм «Дзвони пам’яті» при Сумській міській організації ветеранів України, осавула Близнюка Анатолія Михайловича (10-А кл., керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Радченко Л.П.)
        - участь у загальноміському військово-патріотичному заході «Влучний стрілець» на базі Сумської гімназії №1 (Горюшин Даниіл (11-А), Парасотченко Ростислав (10-А), Яковенко Тихон (11-Б), учитель предмета «Захист Вітчизни» Нікітенко О.І.)
        Докладніше
полоска
12.12.2019 Батьківські збори

        12.12.2019 р. (четвер) о 18.00 відбулися класні батьківські збори
полоска
12.12.2019 Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» (Звіт ІV)

        У рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи:
        - челендж «Обирай здоров’я разом з нами» (7-Г, 8-В кл., класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.)
        - заняття «Джерела допомоги для молоді» (10-А кл., учитель біології Зимак О.В.)
        - театралізований виступ «Усі ми діти Землі – і дорослі, і малі!» (1-5 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
        - «Гра-подорож до країни Здоров’я» (3-Г кл., класовод Борзаниця Ю.Г.)
        - інтегрований урок з хімії та англійської мови «Оксигеновмісні органічні речовини у розрізі традицій харчування українців» (10-А кл., учитель англійської мови Василенко Л.Б., учитель хімії Радченко Л.П.)
        - «Гра-подорож країною Здоров’я» (4-В кл., класовод Павлова О.С.)

        - свято «Творча родина, творча дитина» за участі срібого призера України з пауерліфтингу Дмітрієвого А.С. (2-В кл., класовод Бабенко Л.М.)
        - продовження роботи над проєктом «Я – дослідник» (1-Б кл., класовод Васюкова С.М.)
        - руханка під час перерв (6-Б кл., класний керівник Лісниченко Я.В.)
        - зустріч «Протидія вживання наркотичних речовин» із представником фонду по формуванню здорового способу життя «Центр здорової молоді» Карпенко О.В. (9 кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - заняття «Привабливість. Статева поведінка. Відповідальність» на базі Клініки, дружньої до молод (9-Г кл., класний керівник Вода О.І.)
полоска
11.12.2019 Інтерактивний захід «Фінансова грамотність»

        11.12.2019 р. учні 8-А класу (класний керівник Мусатова О.О.) мали змогу поглибити свої знання з фінансової грамотності за допомогою інтерактивного заходу присвяченого даній темі, який проходив у Конгрес-центрі СумДУ (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
10.12.2019 Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

        З 25.11.2019 по 10.12.2019 р. заклад бере участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». У рамках акції були проведені наступні заходи:
        - інтерактивний захід «Ні – торгівлі людьми» на базі центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка (7-Г, 8-В кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Дихтяренко Т.В. та Тутова І.В.)
        - виховна година «Наш клас – зона вільна від булінгу» (10-Б кл., класний керівник Бондар Т.Л.)
        - тренінг «Я та інші» на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС (11-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Василенко Л.Б.)
        - правовий квест «Стоп - насильству» на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС (11-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Василенко Л.Б.)
        Докладніше
полоска
09.12.2019 Профорієнтаційний тренінг «Карта життя: самостійний вибір майбутньої професії»

        09.12.2019 р. у 10-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) відбувся профорієнтаційний тренінг «Карта життя: самостійний вибір майбутньої професії» за участі практичного психолога ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну» Біловол Л.В.
полоска
09.12.2019 Участь команди закладу у міському етапі всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

        З метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед учнів закладу освіти 09.12.2019 р. команда закладу на чолі з учителем фізичної культури Ралкою В.Ю. брала участь у відбірковому міському етапі всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» на базі КУ Сумської СШ №1.
        Склад команди: Лук’яніхіна Анастасія (6-Д), Приходько Анна (8-А), Мосевич Ігор (8-Б), Капоріна Катерина (9-А), Суслов Данило (9-В), Іл’їн Дмитро, Кривошап Олег (9-Г), Коновалова Аліна, Кравченко Іван (10-А), Гошкодьор Єгор, Бірюк Микола, Оласюк Анна (11-А).
полоска
06.12.2019 Екологічний театралізований виступ «Усі ми діти Землі – і дорослі, і малі!»
        З метою підвищення компетентності учнів з питань раціонального використання вторинної сировини на прикладі макулатури та осмислення екологічної проблеми, пов’язаної з його виробництвом, 04.12 та 06.12.2019 року у рамках екологічного проекту «Зберемо макулатуру – збережемо ліс!» для учнів 1-5 класів представниками учнівського самоврядування було презентовано екологічний театралізований виступ «Усі ми діти Землі – і дорослі, і малі!».
        Під час заходу школярі мали змогу дізнатися про те, як виготовляється папір, дізнатися про небезпеку, яку несе винищення дерев та лісів, та користь збору макулатури. Впродовж виступу діти відгадували загадки про природу та разом із «лісовими» гостями взяли участь у танцювальній руханці «Just dance from the fox».
        Також, школярам було презентовано нові контейнери для збору макулатури та пластикових кришечок, які розташовані у вестибюлі освітнього закладу.
полоска
06.12.2019 Тиждень інформатики

        З 02 до 06 грудня 2019 року в освітньому закладі згідно плану проведено тиждень інформатики. Протягом тижня учителями інформатики проведені наступні заходи:
        - конкурс стіннівок (5-11 кл., Штокало О.В., Абжалов Р.Р., Омельченко Т.В., Подоляк В.Б.)
        - інтелектуальне змагання «Мій друг і помічник Комп’ютер» (4-Г кл., Калько О.М.)
        - виховний захід «Scratch у вивченні англійської мови» (5 кл., Абжалов Р.Р.)
        - інтелектуальна гра «Найрозумніший» (6-А кл., Подоляк В.Б.)
        - конкурс «Юні програмісти» (7-Б кл., Омельченко Т.В.)
        - кахут-вікторина «Цікаві факти з інформатики» (8-А, 8-Б, 9-Б, 9-Г кл., Штокало О.В.)
        - «Турнір знавців інформатики» (10-А, 11-А кл., Штокало О.В.)
        Докладніше
полоска
06.12.2019 Участь у Всеукраїнському етапі міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2019-2020»

        06.12.2019 р. учні 2-6 класів брали участь у Всеукраїнському етапі міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2019-2020». Усього було задіяні 130 учнів. Координатор проведення даного конкурсу в закладі Сергієнко С.А. відправила роботи до організаторів конкурсу у м. Львів. Очікуємо результатів.
полоска
06.12.2019 Тиждень фізики

        З 02 до 06 грудня 2019 року в освітньому закладі згідно плану проведено тиждень фізики. Протягом тижня учителями фізики проведені наступні заходи:
        - конкурс творчих проєктів (7-11 кл., Артюшенко О.М., Лісниченко Я.М.)
        - інтерактивна гра «Фізичні перегони» (7-А кл., Лісниченко Я.М.)
        - цікаві досліди «Фізика - це цікаво» (8-Б кл., Лісниченко Я.М.)
        - захід «Таємниці фізики» (9-Б кл., Артюшенко О.М.)
        Докладніше
полоска
06.12.2019
полоска
05.12.2019 Участь у тренінгу за методикою Lego Foundation

        З метою якісної підготовки вчителів початкових класів закладу освіти в умовах реформування галузі освіти 05.12.2019 класоводи 1-х класів Шерстюк Г.І., Васюкова С.М., Світенко Г.М., Решетниченко С.О.. Карпенко Л.І. взяли участь у тренінгу за методикою Lego Foundation на базі КУ Сумської СШ №30 «Унікум».
полоска
04.12.2019 Ушанування переможців та учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

        Вручення сертифікатів на отримання премій розміром 10 тис. грн. кожна відбулось під час ушанування переможців та учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Він мав на меті виявити та підтримати професійних, креативних і творчих учителів, які здатні реалізовувати ідеї Нової української школи.
        Освітянське змагання, що мало статус зонального, бо долучились педагоги сусідніх об’єднаних територіальних громад, проходило у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». 18 педагогів Сум продемонстрували високий рівень високий рівень професійної майстерності, сучасні підходи до організації роботи з учнями.
        Олександр Лисенко особисто вручив сертифікати на отримання грошових премій учителю учителю історії школи № 6 Тетяні КАЛАШНИК, переможцю даного конкурсу у номінації «Історія» та ще 4 переможцям інших номінацій. Решта учасників конкурсу отримали відзнаки та подарунки.
        Конкурс «Учитель року» вже 25-й рік крокує освітянським простором Сум. За цей час у І турі взяло участь майже 550 педагогів, 96 із них представляли місто у ІІ (обласному) турі, 31 сумський педагог змагався у фінальному Всеукраїнському етапі.
        Цей захід був висвітлений на інформаційному порталі Сумської міської ради та в новинах ТРК Відікон
полоска
02.12.2019
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Зікратого Дмитра (10-А) - ІІІ місце
(уч. Калашник Т.О.)
полоска
02.12.2019 Перемога у міжнародних змаганнях з танцювального спорту

        Учні 2-Б класу Біляк Поліна та 3-В класу Здоровік Сергій взяли участь у міжнародних змаганнях з танцювального спорту та посіли І місце. Вітаємо!
полоска
29.11.2019 Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» (Звіт ІІІ)

        У рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи:
        - арт-стіннівки «Головне в іміджі – здоров’я», галерею фоторобіт «Молодь обирає здоров’я», виставку малюнків «Абетка здоров’я» (учні 1-11 кл., батьки та педагоги, педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
        - гра-квест «Подорож стежинами Здоров’я» (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В.)
        - відеоролик «Про здорове харчування від 6-Г» (6-Г кл., класний керівник Афанасенко Т.В.)
        - театр пантоміми «Харчування і здоров’я» (9 кл., учитель предмета «Основи здоров’я» Радченко Л.П.)
        - руханка «Весела райдуга» (8-А кл., класний керівник Мусатова О.О.)
        - інформаційно-ігровий проєкт «Запобігання інфекційним хворобам народними засобами. Театралізоване свято «Будьмо здоровенькі!» (2-Б кл., класовод Лиштван О.А.)

        - зустріч «Протидія вживання наркотичних речовин» зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. (9 кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - гра-подорож «Корисна їжа і здоров’я» (2-Д кл., класовод Саєнко А.В.)
        - вистава «Колобок навпаки» (3-Б кл., класовод Сугар О.В.)
        - свято «До нас осінь в гості завітала» (3-В кл., класовод Геращенко Т.М.)
        - заняття з елементами інтерактивних технік «Здоровим бути круто» (7-В кл., класний керівник Баклай Л.В.)
        - здорові» п’ятихвилинки «Відгадай загадки» за участі представників учнівського самоврядування Демократичної шкільної республіки (1-2 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
        - смайл-опитування «Нове покоління обирає здоров’я» (4-5 кл., завідуюча бібліотекою Лисицька О.І.)
        - зустріч «Протидія вживання наркотичних речовин» із представником фонду по формуванню здорового способу життя «Центр здорової молоді» Карпенко О.В. (9 кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - інсталяція «Дерево здоров’я» (1-11 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - гра-подорож «Продукти харчування – наші друзі і вороги» (2-А кл., класовод Заіченко О.Л.)

        - флешмоб «Почни день з ранкової гімнастики» (1-11 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - мініпроєкт «Малюємо корисними продуктами» (2-Д кл., класовод Саєнко А.В.)
полоска
28.11.2019 Тиждень математики
        З 02 до 06 грудня 2019 року в освітньому закладі згідно плану буде проведено тиждень математики.
полоска
27.11.2019 Участь у турнірі з інтелектуальних ігор серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми

        27.11.2019 р. в приміщенні Сумської ОУНБ дві команди учителів КУ Сумської ЗОШ №6 «Кмітливці» та «Сузір'я» брали участь у турнірі міста з інтелектуальних ігор серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми та посіли ІІІ-IV місце.
        Склад команди «Кмітливці»: учителі історії Власов В.М., інформатики Штокало О.В., Абжалов Р.Р., Подоляк В.Б., англійської мови Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.
        Склад команди «Сузір'я»: педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С., учителі історії Калашник Т.О., географії Іваненко-Гребець Л.П., хімії Радченко Л.П.
полоска
26.11.2019
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
ХХ Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика

Макарову Аліну (7-А) - ІІ місце (уч. Павленко А.С.)
Карпенко Богдану (6-Г) - ІІІ місце (уч. Кравченко В.М.)
полоска
25.11.2019
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Шендрика Олександра (10-А) - ІІІ місце
(уч. Іваненко-Гребець Л.П.)
полоска
23.11.2019
полоска
22.11.2019 Участь в урочистому заході «Підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків в період літньої кампанії 2019 року»

        22.11.2019 року на базі КУ Сумський палацу дітей та юнацтва відбувся урочистий захід «Підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків в період літньої кампанії 2019 року».
        Під час заходу за професійну організацію профільного табору, значний внесок в організацію системи відпочинку дітей закладу освіти, ефективне використання новітніх технологій, організацію змістовного дозвілля учнів та зайняте ІІІ місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку в номінації «Табір з денним перебуванням (профільний табір)» заклад освіти був нагороджений грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради (заступник директора з РВ Акименко О.А., директор табору «Ерудит» Артюшенко О.М., заступник директора табору «Ерудит» Тутова І.В.)
        Цей захід був висвітлений в новинах Телеканалу AT
полоска
21.11.2019 Спільне засідання педагогічної ради та Ради закладу освіти

        21 листопада 2019 року в актовій залі освітнього закладу було проведено спільне засідання педагогічної ради та Ради закладу освіти «Антибулінгова політика. Розв’язання конфліктів учасників освітнього процесу» (протокол №3) за участі шкільного офіцера поліції Красовської О.Г.
        Під час практичної частини педагогічної ради учасники мали змогу знайти шляхи вирішення запропонованих конфліктних ситуацій, ознайомитися з технологією «Форум-театр» та переглянути виставу «Конфлікт», яку підготовлено педагогами закладу.
        Порядок денний
полоска
21.11.2019 Зустріч з дитячою письменницею А.Є. Коршуновою

        21.11.2019 р. учні 5-В та 5-Г класів (класні керівники Павленко А.С., Шевчук О.М.) мали змогу зустрітися з чарівною жінкою: журналістом, викладачем, дитячою письменницею лауреатом премій «Просто так», «Коронації слова», дипломантом І Корнійчуковської премії, переможцем у номінації «Дитяча книга ВВС-2017» за книгу «Комп і компанія», членом Національної спілки письменників України – Анною Коршуновою. Атмосфера заходу була надзвичайно теплою та дружньою. Письменниця розповідала учням про свої книги. Із задоволенням відповідала на питання учнів щодо свого життя та творчості. Поділилася планами на майбутнє. (Відповідальні - зав. бібліотеки Лисицька О.І. та вчитель української мови та літератури Землянко О.В.)
полоска
21.11.2019
полоска
20.11.2019 Година патріотизму «Наш дух не зламати» до Дня Гідності та Свободи

        20.11.2019 р. за участі працівників обласної бібліотеки для дітей, для учнів 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) була проведена година патріотизму «Наш дух не зламати» присвячена Дню Гідності та Свободи. Під час заходу учні мали можливість послухати про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули мультимедійну хроніку подій Революції Гідності та згадали Героїв Майдану (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
20.11.2019
Вітаємо
ансамбль «Квітоніка»
із перемогою у міському етапі
Всеукраїнського фестивалю
дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»,
номінація «Художнє виконавство» – «Співограй»

(два ІІІ місця)
Відповідальний – керівник гуртка «Вокальний спів» Головченко А.І.
Склад ансамблю «Квітоніка»: (молодша група): Лопатка Каміла, Безверха Дар’я, Самонова Таміла (4-А), Капленко Дар’я, Ященко Дар’я, Мірошніченко Варвара (3-А), Полунова Діана (3-Б), Івашкова Марія (4-Г), Васильєва Ксенія, Абрамець Анна (3-В), Єлшанська Софія, Хальоса Дмитро (3-Г); (середня група): Колеснік Аріна, Землянко Олександра, Абжалова Дарина (5-Б), Резнікова Катерина, Чухненко Ангеліна (6-Б), Синицина Богдана (8-А), Дейнека Софія, Стецун Дар’я (6-В), Єлшанська Олеся (7-Г), Ткаченко Єва (5-Г)
полоска
19.11.2019 Літературна вікторина «Український Андерсен – Всеволод Нестайко»

        19.11.2019 р. учні 7-Б класу (класний керівник Омельченко Т.В.) прийняли участь у літературній вікторині «Український Андерсен – Всеволод Нестайко», присвяченій творчості видатного дитячого письменника, яка була організована та проведена правниками бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС. Учні складали відеопазли, відповідали на запитання та переглянули фрагменти художнього фільму «Тореадори з Васюківки» (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
18.11.2019
Вітаємо
переможця ІІ (міського) етапу Міжнародного
мовно-літературного конкурсу учніської та студентської
молоді імені Т.Г. Шевченка

ученицю 7-А класу Макарову Аліну (ІІ місце)
(учитель Колотило О.В.)
полоска
15.11.2019 Тиждень безпеки дорожнього руху

        З 11 до 17 листопада 2019 року в освітньому закладі проведено другий етап Тижня безпеки дорожнього руху, а 15.11.2019 р. – єдиний національний урок «Безпечна Україна».
        У 2-Б класі (класовод Лиштван О.А.) національний урок був проведений за участі шкільного офіцера поліції Красовської О.Г.
        У 4-А, 4-Б класах (Абрамчук І.М., Усик С.Л.) – за участі представників батьківської громадськості капітана поліції Синельника А.Б. та інспектора патрульної поліції Матвієнко Т.В.
        Докладніше
полоска
14.11.2019 Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» (Звіт ІІ)

        У рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи:
        - зустріч з Онищенко Ярославою, учасником проєкту Youth exchanges «Think Wide-LightUP your body and mind» у Грузії (9 кл., президент Демократичної шкільної республіки, учасниця всеукраїнського освітнього проєкту «Агенти змін» Дяденко Олександра, класні керівники 9-А класу Капленко А.В., 9-Б класу Артюшенко О.М., 9-Г класу Вода О.І.)
        - театралізація «Веселі яблучка» (1-В кл., класовод Світенко Г.М.)
        - рольова гра «Випробуй у безпеці» (10-11 кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)

        - проєкт «Я – дослідник» (1-Б кл., класовод Васюкова С.М.)
        - участь у міському етапі обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров’я» (5-9 кл., класний керівник 7-Г класу Тутова І.В., педагоги-організатори Гончаренко В.В. та Васюкова О.Б.)
        - відвідування заняття «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка молоді. Стать і ґендер» на базі Клініки, дружньої до молоді (9-В кл., класний керівник 9-В класу Грицай С.П.)
полоска
14.11.2019 Інформаційний захід «Ярмарок робітничих професій»

        14.11.2019 учні 9-А, 9-Б та 9-Г класу (класні керівники Капленко А.В., Артюшенко О.М., Вода О.І.) відвідали інформаційний захід «Ярмарок робітничих професій» у ТРЦ «Манафактура».
        Участь в ярмарку взяли 7 професійно-технічних навчальних закладів міста. Під час заходу учні професійно-технічних навчальних закладів продемонстрували свої професійні навички та вміння з метою аби школярі ознайомилися зі змістом професій, їх вимогами до працівника, шляхами, умовами професійної підготовки і працевлаштування.
        Цей захід був висвітлений на інформаційному порталі Сумської міської ради та в новинах UA: СУМИ
полоска
13.11.2019 Отримання пригодницьких настільних ігор від «Happy Paw» та ТМ «Purina»

        13.11.2019 р. заклад освіти за підсумками участі (04.10.2019 р.) у встановленні нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра» отримав 4 пригодницькі настільні гри від «Happy Paw» та ТМ «Purina».
        Граючи, діти не лише потрапляють у 68 несподіваних ситуацій, але і у цікавій флормі ознайомляться з особливостями догляду за собаками: правилами вигулу, важливістю вакцинації та обробки від паразитів тощо, а також можливими наслідками неправильної поведінки з чотирилапами.
        #урок_доброти2019, #happypaw, #purina
полоска
13.11.2019 Інтелект-батл

        13.11.2019 р. за участі учнівського самоврядування відбувся інтелект-батл між учнями 8-х класів. Учні покращили свої знання з історії, географії, англійської мови (відповідальні: учителі історії Власов В.М., англійської мови Тутова І.В., класні керівники 8-х класів Мусатова О.О., Богословська О.Б., Дихтяренко Т.О., Пятаченко Л.М.).
полоска
12.11.2019 «Брейн-ринг» з фізики

        З метою профорієнтації в 11-А, 11-Б класах 12 листопада викладачами СНАУ був проведений «Брейн-ринг» з фізики. Дві команди розділили дружню нічию (класні керівники Штокало О.В., Василенко Л.Б.).
полоска
09.11.2019 Перемога у всеукраїнських змаганнях з танцювального спорту «Київський бал-2019»

        9 листопада у м. Київ відбулися всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Київський бал-2019», де брали участь вихованці гуртка бального танцю «Маестро» Дмитро Хальоса (3-Г), Анна Лугова (2-Г), Вероніка Волкова (1-А) і Софія Любіч (1-А).
        Дмитро та Анна вибороли місце у «золотому» фіналі категорії Ювенали 1 Дебют, Вероніка і Софія – у «золотому» фіналі категорії Діти Соло Дебют. Вітаємо юних вихованців гуртка бального танцю «Маестро»!
Вітаємо
Дмитра Хальоса (3-Г),
Анну Лугову (2-Г),
Вероніку Волкову (1-А) і Софію Любіч (1-А)
з перемогою у всеукраїнських змаганнях
з танцювального спорту «Київський бал-2019»

(відповідальний керівник танцювального
гуртка «Маестро» Крючков В.Д.)
полоска
09.11.2019 Перемога у Чемпіонаті міста з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

        09.11.2019 року на базі конгрес-центру Сумського державного університету для учнів шкіл міста був проведений Чемпіонат міста з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Команда КУ Сумської ЗОШ№6, у складі учнів Бойченко Анни, Землянко Олександри, Примак Анастасії, Харченка Нікіти, Хижняка Євгена, Шийка Дмитра (5-Б), Друзь Олесі, Шкробота Данили (6-А), Овчаренко Анни, Шевчук Поліни (6-В), Бесчетнікова Максима, Наумка Тимура (6-Г) виборола І місце. Вітаємо. (Відповідальні педагоги-організатори Гоннчаренко В.В., Васюкова О.Б.)
Вітаємо
команду учнів (5-6 кл.)
з перемогою (І місце)
у Чемпіонаті міста з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
(відповідальні педагоги-організатори
Гоннчаренко В.В., Васюкова О.Б.)
полоска
09.11.2019 Перемога у конкурсі в рамках щорічного міського проєкту «Стань IT- шнеком»

        Учні закладу брали участь у конкурсі в рамках щорічного міського проєкту «Стань IT-шнеком». 9 листопада відбулося нагородження переможців II етапу, до якого пройшли два учні Санкін Дмитро (6-В) та Якименко Дмитро (10-А). Перемогу (ІІІ місце) отримав учень 6-В класу Санкін Дмитро. Вітаємо із перемогою! (шкільний координатор конкурсу Штокало О.В.)
        Вітаємо
        переможця у конкурсі
в рамках щорічного міського проєкту
«Стань IT- шнеком»

        Санкіна Дмитра (6-В) - ІІІ місце
        (координатиор конкурсу Штокало О.В.)
полоска
09.11.2019
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Лініченко Владу (8-Б) - ІІІ місце (уч. Акименко О.А.)
Янішевську Владиславу (10-Б) - ІІІ місце (уч. Власов В.М.)
полоска
09.11.2019
полоска
08.11.2019 Написання диктанту національної єдності

        08.11.2019 р. до Дня української писемності та мови вчителі української мови та літератури Павленко А.С., Бондар Т.Л., математики Вода О.І., педагог-організатор Гончаренко В.В., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., учні 8-А, 9-А, 9-Б, 10-Б класів долучилися до написання диктанту національної єдності. Диктант «Від бересту – до "цифри"» у прямому ефірі Українського радіо читав Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників з української мови. Учителі та учні відчули дух єднання з усією Україною, перейнялися почуттям гордості за свій народ (відповідальні: заступник директора з НВР Брихунець Г.М., учителі української мови та літератури).
        Також до Дня української писемності та мови в освітньому закладі були проведені:
        - свято «Мова моя барвінкова» (2-А кл., класовод Заіченко О.Л.)
        - усний журнал «Слово рідне, мово рідна...» (5-В кл., класний керівник Павленко А.С.)
        - літературно-музичний вернісаж «З рідним словом міцніє держава» на базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка (6-Б кл., класний керівник Лісниченко Я.В., зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Докладніше
полоска
08.11.2019 Участь у Всеукраїнському молодіжному проєкті – Хештег-Марафон

        З 08.10.2019 р. по 08.11.2019 р. освітній заклад брав участь у Всеукраїнському молодіжному проєкті – Хештег-Марафон
        #SpeakUpUkraine
        У рамках даного проєкту в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи:
        - виготовлення та розповсюдження листівок «Увага! Пішоходи!» (1-4 кл., педагог-організатор Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - інформаційні п’ятихвилинки «Дорожні знаки» за участі представників учнівського самоврядування Демократичної шкільної республіки (3-А, 4-А кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - зустріч «Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху (практична частина «Регулювальник»)» зі шкільним офіцером поліції Красовською О.Г. (7, 9 кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - батьківський всеобуч «Особливості безпеки пішоходів (дітей, дорослих). Функція світло відбиваючих елементів на одязі (практична частина «Випробуй у безпеці»)» за участі шкільного офіцера патрульної поліції Красовської О.Г. (батьки, практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        - акція «Зверни увагу!» за участі шкільного офіцера патрульної поліції Красовської О.Г. та батьківської громадськості (практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        Докладніше
полоска
08.11.2019 Тиждень хімії

        З 04 по 08 листопада 2019 р. в освітньому закладі згідно плану проведений тиждень хімії. Під час тижня хімії були проведені позакласні заходи, які зацікавили учнів та сприяли розвитку інтересу до вивчення хімії:
        - конкурс стіннівок та плакатів «Хімія та життя» (7-11 кл., учителі хімії Куценко С.Ю., Радченко Л.П.)
        - хімічний квест «Скарби Світового океану» (9 кл., учитель хімії Радченко Л.П.)
        - бліц-турнір « Вуглеводні природні та штучні» (10-А кл., учитель хімії Радченко Л.П.)
        - інтелект-шоу «Ерудит» (7 кл., учитель хімії Куценко С.Ю.)
        - конкурс «Подумай сам» (7-11 кл., учителі хімії Куценко С.Ю., Радченко Л.П.)
        Докладніше
полоска
07.11.2019 Вибори президента Демократичної Шкільної Республіки

        06 листопада 2019 року в освітньому закладі відбулися вибори президента Демократичної Шкільної Республіки. На посаду було висунуто п’ять кандидатур: Капоріна Катерина (9-А клас), Одинцова Марія (9-А клас), Зікратий Дмитро (10-А клас), Шендрик Олександр (10-А клас) та Дяденко Олександра (10-Б клас).
        Раніше, 08.10.2019 р., на загальношкільній учнівській конференції, кандидати презентували свої програми перед активами класів. Був призначений День виборів – середа – 06.11.2019 р. Голосування відбувалося протягом дня в актовій залі закладу. Кожен бажаючий із числа учнів 5-11 класів мав змогу за наявності щоденника отримати виборчий бюлетень за списком та обрати свого кандидата. Педагогічний колектив також прийняв участь у голосуванні.

        У четвер, 07.11.2019 р., у присутності спостерігачів, були підраховані голоси та обрано президента Демократичної Шкільної Республіки.
        За результатами підрахунку усіх голосів на виборах президента Демократичної Шкільної Республіки перемогу здобула Дяденко Олександра. Ми щиро вітаємо президента з перемогою та бажаємо успіхів на новій відповідальній посаді.
        Результати виборів: Дяденко Олександра, 10-Б клас – 254 гол. (33%), Капоріна Катерина, 9-А клас – 238 гол. (31%), Шендрик Олександр, 10-А клас – 87 гол. (11%), Зікратий Дмитро, 10-А клас – 27 гол. (4%) та Одинцова Марія, 9-А клас – 16 голосів (2%). Не підтримали жодного з кандидатів – 25 гол. (3%), було зіпсовано – 4 бюл. (0,5%).
        Усього проголосували: учні – 647 гол. – 93% (з 699 учнів), педагогічний колектив – 65 гол. – 83% (з 78 працівників закладу освіти).

        10-Б клас вітає свою однокласницю з перемогою у виборах президента Демократичної Шкільної Республіки.
полоска
04.11.2019 Перемога у Чемпіонаті Сумської області з карате

        Учень 2-Г класу Мороко Кирило посів призові місця у Чемпіонаті Сумської області з карате
полоска
04.11.2019
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури

Марченка Ростислава (7-А) - ІІ місце
(уч. Колотило О.В.)
полоска
01.11.2019 Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» (Звіт І)

        У рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи:
        - «Веселі перерви» (педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        - міні-квест «Гарбузова родина» (1-Б кл., класовод Васюкова С.М)
        - інтерактивна акція «Корисний кошик» (2-4 кл., соціальний педагог Шкут О.С., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
        - акція «Вітамінний гостинчик» (1-4 кл.)
        - карвінг «фруктова скульптура» (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В.)
        - фуд-арті «Малюємо фруктами і овочами» (2-А кл., класовод Заіченко О.Л.)
        - динамічна руханка «У здоровому тілі – здоровий дух» (3-4 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
        - оформлення фотозони «Осінь 2019» (класний керівник 6-Б класу Лісниченко Я.В.)
        - «День яблука» (1-11 кл.)

        - літературно-пізнавальний конкурс «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу» за участі медичної сестри Обласної дитячої лікарні Птащенко В.С. (4-А, 4-Б кл., класоводи Абрамчук І.М. та Усик С.Л.)
        - участь у І міському квесті «Healthy child: партнерство заради здоров’я» (7-В, 7-Г кл., класний керівник 7-Г класу Тутова І.В.)
        - змагання з футзалу (4, 6 кл., учителі фізичної культури Шабаліна С.Б., Стебай Л.П.)
        - екскурсія до «Люксоптики» (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В.)
        - змагання з велоперегонів (6 кл., учителі фізичної культури Стебай Л.П., Шабаліна С.Б., Ралка В.Ю., Редченко А.О., Будко В.Р.)
        - мініпроєкт «Здоров’я на підвіконні» (5-А кл., класний керівник Лопатка К.М.)
        - конкурсно-розважальна програма «Healthy party» (6 кл., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        - гра «Пригоди у країні Здоровляндії» (5 кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
01.11.2019 Підсумки осінніх канікул

        На виконання наказу від 17.10.2019 «Про організацію відпочинку та змістовного дозвілля учнів під час осінніх канікул 2019-2020 навчального року», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класах:
        - літературне знайомство «Бібліотека – душі аптека» на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС (1-А, 1-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи Шерстюк Г.І., Васюкова С.М.)
        - «Посвята в першокласники» на базі Палацу дітей та юнацтва (1-В, 1-Г, 1-Д кл., класоводи Світенко Г.М., Решетниченко С.О., Карпенко Л.І.)
        - віртуальна подорож «Казковий світ бібліотеки» на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей (2-А, 2-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А.)
        - клуб веселих і кмітливих «Веселі математики» (2-В, 2-Д кл., класоводи Бабенко Л.М., Саєнко А.В.)
        - літературна ігротека «Осінній дивограй» (2-В, 2-Д кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи Бабенко Л.М., Саєнко А.В.)
        - екскурсія до «Люксоптики» (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В.)
        - розважальна ігрова програма «Осінь. Збір врожаю» на базі Палацу дітей та юнацтва (3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г кл., класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.)
        - ярмарок народознавчих традицій «Духовні криниці»» (3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        - перегляд виставки інтерактивних стендів на базі Палацу дітей та юнацтва (3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г кл., класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.)

        - перегляд мультфільму «Клара і чарівний дракон» у кінотеатрі «Планета Кіно» (4-А, 4-Б кл., класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.)
        - ігрова програма «Козацькі розваги» на базі Палацу дітей та юнацтва (4-В, 4-Г кл., класоводи Павлова О.С., Заведенко О.Ф.)
        - змагання з футзалу (4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г кл., учитель фізичної культури Шабаліна С.Б.)
        - книжкова гостина «Мереживо осінніх барв» (4 кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л., Павлова О.С., Заведенко О.Ф.)
        - перегляд вистави кінологічного центру «Адреналін» (5-Б кл., класний керівник Капленко А.О.)
        - свято «День іменинника» (5-Б кл., класний керівник Капленко А.О.)
        - ігрова програма «Дитяча планета Палац» на базі Палацу дітей та юнацтва (5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г кл., класні керівники Лопатка К.М., Капленко А.О., Павленко А.С., Шевчук О.М.)
        - гра «Пригоди у країні Здоровляндії» (5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г кл., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)

        - eкскурсія «Грунівська січ» (6-А, 6-Б, 6-В кл., класні керівники Максименко І.І., Лісниченко Я.В. та Кравченко В.М., учитель інформатики Подоляк В.Б., вихователь ГПД Дегтярьова О.В., медична сестра Придатко В.О.)
        - розважальна програма «ІгроЮніорДенс» на базі Палацу дітей та юнацтва (6-А, 6-Б, 6-В, 6-Г кл., класні керівники Кравченко В.М., Лісниченко Я.В., Максименко І.І., Афанасенко Т.В.)
        - турнір з футболу (6 кл., учитель фізичної культури Стебай Л.П.)
        - змагання з велоперегонів (6 кл., учителі фізичної культури Стебай Л.П., Шабаліна С.Б., Ралка В.Ю., Будко В.П., Редченко А.О.)
        - конкурсно-розважальна програма «Healthy party» (6 кл., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        - спортивно-розважальний відпочинок у разважальному комплексі «Халабуда» (7-А кл., класний керівник Колотило О.В.)
        - екскурсія до Центру підтримки тварин Сумської організації захисту тварин (7-Б, 7-В кл., класні керівники Омельченко Т.В., Баклай Л.В.)
        - інтерактивна вікторина «Грошові системи світу» у Першому українському міжнародному банку (8-А кл., класний керівник Мусатова О.О.)

        - усний журнал «Україна – 1944» за участі куратора клубу «Бойові подруги», волонтера Сахно Світлани Георгіївни (9-А, 9-Г кл., керівник музею Калашник Т.О., класні керівники 9-Г класу Вода. О.І., 9-А класу Капленко А.В.)
        - ігрова програма «Командні ігри» на базі Палацу дітей та юнацтва (7-Г, 8-В, 9-Б, 9-В, 9-Г кл., класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Артюшенко О.М., Грицай С.П., Вода О.І.)
        - участь у загальноміському заході відзначення 75-ї річниці визволення України (10-А кл., учитель предмета «Захист Вітчизни» Нікітенко О.І.)
        - перегляд виставки «Фактор свободи» на базі Сумської центральної наукової універсальної бібліотеки (10-Б кл., класний керівник Бондар Т.Л.)

        - участь у тактично-патріотичній грі до Дня визволення України на базі дитячого оздоровчого табору «Універ» (10-А, 10-Б кл., класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л.)
        - перегляд фільму «Захар Беркут» у кінотеатрі «Планета Кіно» (11-А, 11-Б кл., класні керівники Штокало О.В., Василенко Л.Б.)
        Докладніше
полоска
01.11.2019
Вітаємо
переможців міського конкурсу «Диво калинове» ім. Д. Білоуса
ІІІ місця
Базикіну Марію (2-Д), Полунову Діану (3-Б)
Александрову Александру (4-А), Чухненко Ангеліну (6-Б)
(керівники: Саєнко А.В., Сугар О.В.,
Абрамчук І.М., Колотило О.В.)
полоска
31.10.2019 Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

        З 01 по 31 жовтня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану проведений місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Протягом місячника зав. бібліотеки Лисицькою О.І. були проведені такі заходи:
        - дублер-шоу «Бібліотекар на час» за участі лідерів учнівського самоврядування
        - фотокрос «Моє хобі – читання»
        - виставка літератури отриманої завдяки благодійній акції «Книжка в дарунок бібліотеці»
        - конкурс малюнків «Бібліотека очима дітей» (2-3 кл.)
        - конкурс «Найулюбленіша книга» (2 кл., вихователь ГПД Падалко М.А.)
        - інтерактивний кардмейкінг (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В.)
        - бесіда «Діти. Книга. Бібліотека» (3-А кл., класовод Геращенко Т.М.)
        - день бібліотворчості «Читаємо. Малюємо. Граємо.» (3-Б кл., класовод Сугар О.В.)
        - виготовлення рекламно-іміджевої продукції «Друже, тут твоя бібліотека», «Твоя бібліотека чекає на тебе» (4-А, 4-Б кл., класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.)
        Докладніше
полоска
31.10.2019
Вітаємо
переможця міського етапу Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»

ІІ місце
Абжалову Дарину (5-А)
(керівник Капленко А.О.)
полоска
30.10.2019 Семінар-практикум з української мови «Новий правопис – від проєкту до життя»

        30.10.2019 педагоги освітнього закладу взяли участь у семінарі-практикумі з української мови «Новий правопис – від проєкту до життя». Учитель української мови та літератури Лопатка К.М. ознайомила вчителів з основними змінами, що відбулися в правописі. Учитель української мови та літератури Павленко А.С. запропонувала педагогам практичні завдання для перевірки знань.
полоска
29.10.2019 Подяка від благодійної організації «Благодійний Фонд «Щаслива лапа»

        За активну участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Happy Гав для Сірка» за небайдужість до проблем безпритульних тварин та підтримку діяльності фонду «Happy Paw» освітній заклад отримав подяку від благодійної організації «Благодійний Фонд «Щаслива лапа».
полоска
28.10.2019 Музична апаратура за кошти з ярмарку «Оновлення освітнього простору»

        28.10.2019 року за кошти, зібрані з ярмарку «Оновлення освітнього простору», організованого та проведеного з метою оновлення освітнього простору, на суму 26991,94 грн. було придбано нову музичну апаратуру, а саме: акустичну систему ALTO TS 315 (активні колонки – 2 шт.), комутаційний комплект (1 шт.), акумулятор Panasonic R6, 2000mAh Eneloop (1 шт.), зарядку Авто 4Ч Mastak MW-918 (1 шт.) та інше необхідне обладнання для встановлення апаратури в актовій залі освітнього закладу.
        Також, на суму 800,00 грн. було відремонтовано підсилювач Markus MA25005 з комутаційним комплектом та блок живлення YAMAHA.
полоска
28.10.2019 Участь у конкурсі «Територія творчості»

        28 жовтня на базі КУ Сумської ЗОШ №2 відбувся конкурс «Територія творчості», в якому взяли участь вчителі початкових класів Бабенко Л.М. та Геращенко Т.М.
полоска
28.10.2019 Участь у І міському квесті «Healthy child: партнерство заради здоров’я»
        28.10.2019 р., з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, формування в учнів життєвих навичок та свідомого ставлення до життя та здоров’я, учні 7-В та 7-Г класів узяли участь у І міському квесті «Healthy child: партнерство заради здоров’я» у рамках діяльності міської мережі Шкіл сприяння здоров’ю. Діти, об’єднавшись у команди, виконували різноманітні завдання: надавали першу медичну допомогу, робили непрямий масаж серця, визначали поживні речовини в овочах та фруктах, розробляли символи здоров’я.
        Квест сприяв набуттю учасниками навичок відповідальної поведінки, усвідомленню важливості та цінності власного здоров’я (відповідальна класний керівник 7-Г класу Тутова І.В.)
полоска
28.10.2019 Семінар вчителів початкових класів

        28.10.2019 на базі Сумського міського Центру НТТМ відбувся семінар вчителів початкових класів де освоювали нову техніку «аква туш», в якому взяла участь вихователь ГПД Дегтярьова О.В.
полоска
28.10.2019 Перегляд фільму «Захар Беркут»

        28.10.2019 р. члени трудового колективу КУ Сумської ЗОШ №6 переглянули фільм «Захар Беркут» у кінотеатрі «Планета кіно».
полоска
25.10.2019 «День яблука»

        Яблуко - це скарбничка поживних і корисних речовин, про які потрібно знати кожному. Саме тому 25.10.2019 р. у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» в освітньому закладі було проведено «День яблука» до якої активно долучилися усі 42 класи, представники батьківської громадськості та педагогічного колективу.
полоска
24.10.2019 Динамічна руханка «У здоровому тілі – здоровий дух»

        Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості та повноцінного життя батьків, учителів та суспільства в цілому. Оскільки головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім, є збереження та зміцнення здоров’я учнів, 24.10.2019 р. було проведено динамічну руханку «У здоровому тілі – здоровий дух» для учнів 3-4 класів. Представники учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республики виконували під музичний супровід різноманітні рухи, які потрібно було повторювати всім учасникам.
        Динамічні руханки сприяють зміцненню фізичного здоров’я, попередженню різноманітних захворювань (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
полоска
24.10.2019 Акція «Вітамінний гостинчик»

        З 21.10.2019 р. по 24.10.2019 р., з метою профілактики ГРВІ та грипу, в освітньому закладі була проведена акція «Вітамінний гостинчик». Дітям 1-4 класів поряд із основними стравами було запропоновано тарілки з вітамінними продуктами (нарізки цибулі та лимону), що сприяло зміцненню імунітету дітей, а також рівня обізнаності щодо користі цих продуктів.
полоска
24.10.2019 До уваги! Осінні канікули
        Осінні канікули будуть проведені з 28 жовтня 2019 року по 03 листопада 2019 р. Початок навчальних занять – з 04 листопада 2019 року.
        План роботи на період осінніх канікул 2019-2020 н.р.
        План роботи бібліотеки
        План роботи спортивної зали
полоска
23.10.2019 Перемога у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

        З метою виявлення та підтримки кращих дитячих художніх колективів і окремих виконавців у різних видах мистецтва 23.10.2019 р. на базі Сумського державного університету учні закладу брали участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» – «Магія танцю». Вихованці гуртка бального танцю «Маестро» отримали І місце (керівник Крючков Д.В.), а танцювального гуртка «Мозаїка» – ІІІ місце (керівник Сугар О.В.)
Вітаємо
з перемогою
у міському етапі Всеукраїнського фестивалю
дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

вихованців гуртка бального танцю «Маестро» (І місце)
вихованців танцювального гуртка «Мозаїка» (ІІІ місце)
(відповідальні керівники гуртків Крючков Д.В., Сугар О.В.)
полоска
23.10.2019 Квест «Цифрова безпека»

        Учні 6-Б класу 23.10.2019 відвідали бібліотеку Сумського Державного університету. Бібліотекарі розповіли учням про безпеку в Інтернеті, учні переглянули відео ролики про соціальні мережі, давали відповіді на запитання, а також взяли активну участь у квесті «Цифрова безпека». Цікавим ще було те, що діти перевірили надійність своїх паролів в соціальних мережах (відповідальна – класний керівник Лісниченко Я.В.).
полоска
23.10.2019 Розповідь «Фея казкового дитинства. Анна Коршунова»

        23.10.2019 р. у гості до учнів 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) завітали працівники Сумської обласної бібліотеки для дітей з цікавою та змістовною розповіддю про сумську письменницю Анну Коршунову під назвою «Фея казкового дитинства. Анна Коршунова». Діти із задоволенням переглянули презентації, буктрейлери про творчість майстрині слова та відповідали на запитання вікторини (відповідальна зав. бібліотеки О.І.Лисицька)
полоска
22.10.2019 Година спілкування «Цілі Сталого Розвитку»

        22.10.2019 р. у 10-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) відбулася година спілкування «Цілі Сталого Розвитку». Дяденко Олександра, учасниця проєкту «Агенти змін», провела заняття «Найбільший урок у світі», розповіла однокласникам про глобальні проблеми людства та шляхи їх вирішення. Заняття пройшло під гаслом «Почни з себе»
полоска
18.10.2019 Інтерактивна акція «Корисний кошик»

        18.10.2019 р. до Всесвітнього дня здорового харчування, з метою визначення переліку корисних та улюблених овочів та фруктів, для учнів 2-4 класів було проведено інтерактивну акцію «Корисний кошик». Учасники на шаблонах зазначали улюблені та корисні овочі і фрукти. У 595 учнів найбільшим попитом користувалися: яблуко – 87 (15%), банан – 57 (10%), кавун – 56 (9%), полуниця – 44 (7,5 %), огірок – 43 (7%), груша – 38 (6,5 %), морква – 35 (6%), помідор – 26 (4%). Також обирали й інші овочі та фрукти: абрикос, диня, ананас, авокадо, манго, мандарин, апельсин, лимон, персик, виноград, гранат, перець солодкий, капуста, гарбуз, редис, селера та інші.
        Акція сприяла поглибленню знань учнів про корисні властивості фруктів, овочів та їхній вплив на організм людини. (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)
полоска
18.10.2019 Міні-квест «Гарбузова родина»

        18.10.2019 року у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» класоводом 1-Б класу Васюковою С.М. разом з батьківською громадськістю був проведений міні-квест «Гарбузова родина»
полоска
18.10.2019 Тиждень безпеки життєдіяльності

        З 15 по 18 жовтня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану проведений тиждень безпеки життєдіяльності. Протягом тижня були проведені наступні заходи:
        - вікторина про здоров'я (5-Г кл., класний керівник Шевчук О.М.)
        - година спілкування «Безпека дітей на дорозі!» (6-Б кл., класний керівник Лісниченко Я.В.)
        - тренування швидкої евакуації (8-9 кл., учитель предмета «Основи здоров’я» Радченко Л.П.)
        - тренінгове заняття «Перша домедична допомога при травмуванні» (9-А кл., учитель предмета «Основи здоров’я» Радченко Л.П.)
        - інтерактивна бесіда «ВІЛ, СНІД: ви повинні про це знати» (10-А кл., класний керівник Радченко Л.П.)
        Докладніше
полоска
17.10.2019
Вітаємо
з перемогою
у мському конкурсі творчих робіт,
присвячений захисникам Вітчизни

Борсук Маргариту (2-Б) - ІІ місце (Лиштван О.А.)
Захарову Вікторію (3-А) - ІІІ місце (Сивоконь Л.М.)
Горюнову Марію (3-Г) - ІІІ місце (Борзаниця Ю.Г.)
Лодолу Вікторію (1-В) - ІІІ місце (Світенко Г.М.)
Дегтярьова Ростислава (6-Б) - ІІІ місце
(Дегтярьова О.В.)
полоска
17.10.2019 Засідання Ради освітнього закладу

        17.10.2019 р. було проведено засідання Ради освітнього закладу.
        Порядок денний
полоска
17.10.2019 Онлайн-екскурсія «Вулицями рідного міста»

        17.10.2019 р. учні 4-А класу здійснили онлайн-екскурсію «Вулицями рідного міста», яка була проведена із запрошенням працівників Сумської обласної бібліотеки для дітей. Під час цієї зустрічі діти дізналися багато цікавих фактів про місто Суми, історію утворення назв вулиць. Учні малювати малюнки, декламували вірші та засвоїли багато цікавої та корисної інформації (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
16.10.2019 Вулична акція «Хода за свободу»
        До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у місті Суми 18.10.2019 року о 14.00 на майдані Незалежності планується проведення вуличної акції «Хода за свободу». Колір акції чорний, тому учасникам пропонується дотримуватися в одязі темних тонів.
полоска
15.10.2019 Правовий тренінг «Я знаю свої права»

        15.10.2019 р. учні 7-В класу (класний керівник Баклай Л.В.) відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка де їх увазі був запропонований правовий тренінг «Я знаю свої права». Під час заходу учні поглибили свої знання про права та обов’язки дитини і жваво приймали участь у вікторинах (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
14.10.2019
полоска
11.10.2019 Тиждень військово-патріотичного виховання до Дня захисника України

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних силах України, формування громадянина-патріота з 07 по 11 жовтня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану буде проведений тиждень військово-патріотичного виховання до Дня захисника України. Протягом тижня були проведені наступні заходи:
        - благодійні акції «Лист та малюнок захиснику України», «Добро жменями», «Збираємо тепло сердець» (1-11 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М., спільно з представниками учнівського самоврядування)
        - виставка дитячих малюнків «З Україною в серці» (1-7 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М., спільно з представниками учнівського самоврядування)
        - загальношкільна акція «Ми роду козацького діти, землі української цвіт!» (2 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М., спільно з представниками учнівського самоврядування)
        - уроки мужності, пам’яті, святкові програми до Дня захисника України (1-11 кл., класоводи 1-4-х класів, класні керівники 5-11-х класів) за участі:
  • учасника АТО, молодшого сержанта в/ч В-2260 Крячка Володимира Михайловича (2-В кл., класовод Бабенко Л.М.)
  • учасника АТО, начальника управління патрульної полвіції в Сумській області Калюжного Олексія Олексійовича (2-Б кл., класовод Лиштван О.А.)
  • учасника бойових дій у зоні АТО, солдата, кулеметника 15 окремого монопіхотного батальйону, нагородженого державною нагородою Президента України Кондратенко М.С. (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В., учитель фізичної культури Ралка В.Ю.)
  • учасника АТО Маслія О.А. (2-Д кл., класовод Саєнко А.В.)
  • учасника АТО Мірошніченка Ігора Івановича (3-А кл., класовод Сивоконь Л.М.)
  • голови Ради ветеранів кадетського корпусу з посиленою військовою та фізичною підготовкою ім І.Г. Харитоненка полковника у відставці Каменева Павла Івановича (4-А, 4-Б кл., класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.)
  • учасника АТО Чернявського Вадима Євгеновича (5-А кл., класний керівник Лопатка К.М.)
        - гетьманський турнір «З козаків візьмемо приклад» на базі читальної зали бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС (5-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Капленко А.О.)
        - пізнавально-розважальне свято «Ми роду козацького діти» на базі читальної зали бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС (6-Б кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Лісниченко Я.В.)
        - оглядова екскурсія в музеї закладу освіти (6-Г кл., керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Афанасенко Т.В.)
        - перегляд сучасної стрічки за мотивами історичного однойменного роману І.Я.Франка «Захар Беркут» (7-А кл., класний керівник Колотило О.В.)
        - виховний захід, присвячений Дню захисника України «Кіборги» на захисті Вітчизни» за участі «кіборга», учасника АТО Гребенюка Артема Сергійовича (7-Г, 8-В, 9-Б кл., керівник музею Калашник Т.О., класні керівники – Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Артюшенко О.М.)

        - патріотична година «Українські лицарі ХХІ століття» за участі капітана ЗСУ Ладики Олександра Петровича і сержанта ЗСУ Шевченко Геннадія Івановича на базі бібліотеки-філії №2 (9-В, 9-Г кл., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Грицай С.П., Вода О.І.)
        - участь у військово-патріотичному вишколі 1-го етапу на базі КУ Сумської СШ №3 (10-А кл., учитель предмета «Захист Вітчизни» Нікітенко О.І.)
        - екскурсія з нагоди Дня захисника України до військової частини 3051 Національної гвардії України (10-А кл., учитель предмета «Захист Вітчизни» Нікітенко О.І.)
        Докладніше
полоска
11.10.2019 Перемога у ІV відкритому міському турнірі юних правознавців

        11-12.10.2019 року на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся ІV відкритий міський турнір юних правознавців. Представила наш освітній заклад команда учнів 10-11 класів «Idest» у складі Горюшина Даніїла, Синах Анастасії, Зікратого Дмитра, Дунюшкіної Ольги та Тітаренко Єлізавети. Перефразувавши слова екс-президента України Леоніда Кравчука: «Для перемоги над ворогом потрібно спочатку перемогти самого себе» можна сказати, що наша команда здолала внутрішні перепони й виборола 3-є місце. Вітаємо з перемогою! Разом ми сила! (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
Вітаємо
з перемогою (ІІІ місце)
команду учнів 10-11 класів «Idest»
у ІV відкритому міському
турнірі юних правознавців

(відповідальна учиткель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
10.10.2019 Участь у програмі «Посвята в першокласники»

        10 жовтня 2019 р. учні 1-А та 1-Б класів (класоводи Шерстюк Г.І. та Васюкова С.М.) відвідали ПДЮ та взяли участь у програмі «Посвята в першокласники».
полоска
09.10.2019 Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» (Звіт ІІ)

        З 09.10.2019р. КУ Сумська ЗОШ №6 долучилася до участі у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»
        #HealthySchools_UA, #HS_UA #afk_distribution, #steam_toys #education_toys
        Беру участь в розіграші конструктора «IO Blocks Guidecraft» від AFK-DISTRIBUTION
полоска
09.10.2019 Веб-квест «Правовий лабіринт»

        09.10.2019 р. учні 9-х класів випробували свої сили під час веб-квесту «Правовий лабіринт». Усі учні показали високий рівень ерудиції, уміння працювати в команді й швидко знаходити правильне рішення. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
08.10.2019 Перемога у міському конкурсі малюнків «Моє уявлення про справедливість»

        Учениця 1-Акласу Харченко Марія у міському конкурсі малюнків «Моє уявлення про справедливість» посіла І місце серед номінантів 1-4 класів. Урочисте нагородження в СНАУ, вручення подарунку, інтерв‘ю та маса позитивних емоцій (класовод Шерстюк Г.І.).
Вітаємо
Харченко Марію (1-А)
з перемогою (І місце)
у міському конкурсі малюнків
«Моє уявлення про справедливість»

(відповідальна класовод Шерстюк Г.І.)
полоска
08.10.2019 Загальношкільна учнівська конференція

        08.10.2019 року в актовій залі освітнього закладу відбулася загальношкільна учнівська конференція за участі активів класних колективів з числа учнів 5-11 класів, класних керівників, педагогів-кураторів та адміністрації закладу. На конференції було розглянуто наступні питання:
        - «Аналіз роботи Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки за 2018-2019 навчальний рік»;
        - «Затвердження складу Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки»;
        - «Вибори президента Демократичної Шкільної Республіки у 2019-2020 навчальному році».
        На конференції були присутні кандидати у президенти Демократичної Шкільної Республіки, а саме: Капоріна Катерина (9-А клас), Одинцова Марія (9-А клас), Зікратий Дмитро (10-А клас), Шендрик Олександр (10-А клас), Дяденко Олександра (10-Б клас). На основі кращих шкільних традицій кандидати у президенти презентували розроблені передвиборчі програми у різних форматах, мали змогу поспілкуватися із учасниками конференції та дати відповіді на усі питання, які їх цікавили.
полоска
08.10.2019 Презентація досвіду роботи соціального педагога Шкут О.С

        08.10.2019 р. для учасників курсів підвищення кваліфікації СОІППО відбулася презентація досвіду роботи соціального педагога Шкут О.С.
полоска
08.10.2019 Перемога в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

        08.10.2019 року на базі СНАУ у рамках святкування Дня юриста для учнів шкіл міста була проведена англійською мовою інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Команда КУ Сумської ЗОШ№6, у складі учнів Бордукова Богдана, Синах Анастасії, Масік Софії, Якименка Дмитра (10-А), Тітаренко Єлізавети (10-Б), Муквич Владислави (11-А), виборола ІІ місце. Вітаємо. You are the best! (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
Вітаємо
команду учнів (10-11 кл.)
з перемогою (ІІ місце)
у міській інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».
(відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
08.10.2019 Профорієнтаційна робота

        На виховну годину 08.10.2019 р. в 11-ті класи (класні керівники Штокало О.В., Василенко Л.Б.) завітали кандидат наук доцент Хурсенко С.М. і заступник декану ІТФ з профорієнтаційної роботи СНАУ Семерня О.В., які розповіли про престижні спеціальності СНАУ.
полоска
06.10.2019
полоска
04.10.2019 День учнівського самоврядування
        Відповідно до плану роботи закладу освіти, з метою демократизації управління освітнім закладом, розвитку учнівського самоврядування, профорієнтаційної роботи та виховання поваги до професії працівника освіти 04.10.2019 р. в освітньому закладі був проведений День учнівського самоврядування. Педагогом-організатором було складено та затверджено адміністрацією закладу план проведення Дня самоврядування.

        Згідно плану управлінську діяльність протягом навчального дня здійснювали закріплені за адміністрацією закладу представники Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки. Протягом дня зазначені лідери учнівського самоврядування працювали з адміністрацією закладу, здійснювали контроль за проведенням запланованих заходів. День розпочався зі спільної наради представників Президентської Ради та адміністрації закладу у методичному кабінеті, де було уточнено розпорядок роботи та функціональні обов’язки всіх учасників заходу. Лідери учнівського самоврядування з числа учнів 8-11 класів мали змогу в цей день відчути себе справжніми вчителями, замінюючи навчальні заняття в учнів 1-8 класів.
        Протягом святкового дня представниками Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було оформлено виставку дитячих малюнків «Нашим дорогим учителям!» (1-7 класи) та виставку стіннівок «Святковий настрій всім даруємо!» (5-11 класи) до Дня працівника освіти.
        Для працівників освітнього закладу протягом дня було організовано та проведено святкову акцію «Із вдячністю у серці!», під час якої кожен працівник закладу освіти мав змогу отримати метелика з цукеркою.

        Також, була проведена інтерактивна акція «Онлайн-вітальня», під час якої учні 5-11-х класів мали змогу написати на паперовому кленовому листочку привітання вчителям та наклеїти його на дошку.
        Також, лідерами учнівського самоврядування було підготовлено відеопривітання для вчителів закладу «Життя хай повниться красою!», де учні 1-11-х класів мали змогу висловити свої щирі побажання улюбленому вчителеві.

        У вестибюлі закладу для учнів, батьків та вчителів було оформлено тематичну фотозону «Зупинись та посміхнись!», де бажаючий мав змогу зробити святкове фото напам’ять.
        Для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено патріотичний флешмоб «Діти України», під час якого хлопчики були вдягнені у вишиванки, а дівчата – у вишиванки та віночки.
        Також, для учнів початкової ланки активами 5-8-х класів було організовано та проведено «Веселі перерви», під час яких молодші школярі мали змогу пограти у рухливі ігри та отримати гарний настрій.

        У рамках заходів Дня самоврядування було організовано та проведено дублер-шоу «Бібліотекар на годину», під час якого учні закладу виконували обов’язки шкільного бібліотекаря та «Мастер-шеф», під час якого представниками самоврядування була надана допомога в організації роботи у шкільній їдальні (чергування учнів середньої ланки). Також лідерами учнівського самоврядування була проведена святкова акція «Ми цінуємо вас», під якої старшокласники привітали інших працівників закладу освіти.

        Перша половина Дня учнівського самоврядування закінчилася спільною інструктивною нарадою адміністрації закладу та представників Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки, під час якої було обговорено питання стосовно проведення заходів до Дня самоврядування згідно плану та під час якої учені мали можливість поділитися своїми враженнями від подій дня.
        Друга половина Дня учнівського самоврядування відзначилася організованою та проведеною представниками учнівського самоврядування спільно з педагогами-кураторами та керівниками гуртків святковою концертною програмою до Дня працівника освіти «Цей світлий день належить вам по праву!». Концертна програма для працівників закінчилася святковим танцювальним флешмобом «Зі святом вас вітаємо, усього найкращого бажаємо!».
        Усі працівники закладу отримали гарний настрій та море позитивних емоцій.
полоска
04.10.2019 «Веселі перерви»
        К.Д. Ушинський сказав: «Дитина потребує діяльності безперестанно і втомлюється не діяльністю, а її одноманітністю. Дайте дитині трохи порухатися, і вона подарує вам знову 10 хвилин жвавої уваги, якщо ви зуміли їх використати, вони дадуть вам в результаті більше, ніж цілий тиждень напівсонних занять». 04.10.2019 р., з метою урізноманітнення навчання школярів, для учнів 1-4 класів були проведені «Веселі перерви». Діти 5-7 класів демонстрували під музичний супровід рухливі вправи, які слід було повторити молодшим школярам.
        Активні перерви сприяли збереженню не тільки фізичного, а й психічного здоров’я учнів. Діти більше спілкувалися один з одним, вчилися допомагати та підтримувати однокласників, це покращувало комунікативну культуру (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
04.10.2019 Участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Happy Гав для Сірка» та проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти»

        У рамках проєкту «Біоетика», що проводить благодійний фонд «Щаслива лапа» освітній заклад 16-27 вересня 2019 року долучився до щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка». До Громадської організації Сумське товариство захисту тварин передано 20 упаковок кормів, близько 250 кг круп, 50 упаковок ліків та медикаментів для чотирилапих.
        Освітній заклад узяв участь у встановленні нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра»: у кожному класі проведено «ІІ Всеукраїнський урок доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.
полоска
04.10.2019
полоска
03.10.2019 Участь в інформаційному брифінгу «Стоп насильству!»

        03.10.2019 р. учні 9-В класу (класний керівник Грицай С.П.) брали участь в інформаційному брифінгу «Стоп насильству!». Захід був проведений на базі ЦМБ імені Т.Г. Шевченка спільно з головним управлінням юстиції м. Суми (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
03.10.2019 Гра «Важниця правова»

        03.10.2019 р. з метою підвищення рівня правової освіти учні 10-х класів взяли участь у грі «Важниця правова», яка містить запитання і завдання з конституційного, адміністративного, цивільного, сімейного, трудового, кримінального права. Під час гри розв’язуючи життєві ситуації, учні отримали цінний досвід щодо застосування правових знань. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
03.10.2019 Участь в акції, приуроченої до Міжнародного дня людей похилого віку

        03.10.2019 р. учні 6-Г класу (класний керівник Афанасенко Т.В.) разом з батьками долучилися до акції, приуроченої до Міжнародного дня людей похилого віку, яку організували студенти СумДУ. Шестикласники допомагали у створенні подарунків для мешканців будинку-інтернату для людей похилого віку. Діти мають надію, що екосумки, прикрашені їх малюнками, зігріють серця літніх людей.
полоска
01.10.2019 Ігрова програма «Ігророзминка для розуму»

        01.10.2019 р. учні 2-х класів (класоводи Заіченко О.Л., Самойленко Л.В., Саєнко Л.В.) відвідали ігрову програму «Ігророзминка для розуму» на базі Сумського палацу дітей та юнацтва, де діти весело провели час.
полоска
01.10.2019 Участь у 4 Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Арт-терапевтичні технології у здоров'язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти»

        Учителі початкових класів Решетниченко С.О. та хімії Радченко Л.П. 01.10.2019 р. взяли участь у 4 Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Арт-терапевтичні технології у здоров'язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти» на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
полоска
01.10.2019 Про святкування Дня працівника освіти
        У зв’язку з урочистостями, присвяченими Дню працівника освіти, 04.10.2019 року режим роботи 1-11-х класів буде організоване таким чином:
        1 урок 8.00-8.30 (перерва 10 хв.)
        2 урок 8.40-9.10 (перерва 15 хв.)
        3 урок 9.25-9.55 (перерва 15 хв.)
        4 урок 10.10-10.40 (перерва 15 хв.)
        5 урок 10.55-11.25 (перерва 10 хв.)
        6 урок 11.35-12.05 (перерва 10 хв.)
        7 урок 12.15-12.45
полоска
30.09.2019 Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція «Бібліотеки повні людей»!

        Українські бібліотекарі надзвичайно активні, а бібліотеки – культурні центри, які гуртують навколо себе однодумців. Тож 30-те вересня – прекрасна нагода показати учням:
        + де знаходиться бібліотека,
        + якою є бібліотечна навігація,
        + проговорити з дітьми про функцію та місію книжки,
        + пригадати механізм ознайомлення з літературою, адже без літератури навчання неможливе.
        У всеукраїнський день бібліотек, шкільна бібліотека долучилась до акції оголошеної Українським інститутом книги, та провела бібліотечні уроки для учнів групи подовженого дня (вихователь Дегтярьова О.В.) та учнів 7-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 8-В (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Учні 2-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) також долучилися до всеукраїнської акції «Бібліотеки повні людей». Другокласники відвідали бібліотеку-філію МЦБС імені Т.Г.Шевченка, де провели полілог «Чому потрібно дбайливо ставитися до книг?». Не забувають крилатики про шкільну бібліотеку, в якій долучилися до акції буккросингу.
        Ставте хештег #деньубібліотеці, діліться вашими світлинами.
полоска
26.09.2019 Ярмарок «Оновлення освітнього простору»

        25-26.09.2019 р. в освітньому закладі за активної участі представників батьківської спільноти проведено ярмарок «Оновлення освітнього простору».
        Висловлюємо щиру подяку за активну участь у ярмарку представникам батьківської громадськості, учням та педагогам. Усього зібрано 40273,00 грн. Інформація про використання коштів на оновлення освітнього простору закладу буде оприлюднена додатково.
        Відомість про зібрані кошти на ярмарку 25.09-26.09.2019 р.
полоска
26.09.2019 До поліції – на екскурсію

        26 вересня до Управління патрульної поліції в місті Суми завітали учні 5-А класу (класний керівник Лопатка К.М.). Школярі під час ознайомчої екскурсії дізналися, як працюють поліцейські.
        Хто такі поліцейські і що таке закон? Що робити у небезпечних ситуаціях і як не потрапляти у них? Як захистити себе на вулиці та в Інтернеті? Коли, до кого і як звертатися по допомогу? Про це та багато інших важливих речей розповідали школярам патрульні поліцейські.
        У приміщенні відділу поліції діти побували в черговій частині, поблизу сектору озброєння та відділу моніторингу, дізналися як працює патрульний поліцейський, приміряли спецзасоби та елементи форменного одягу поліцейських.
        Окремо правоохоронці провели профілактичну бесіду, в ході якої особливу увагу учнів звернули на правила поведінки під час осінніх канікул, у побуті та на вулицях, а також на дотриманні Правил дорожнього руху.
полоска
25.09.2019 До Дня партизанської слави

        До Дня партизанської слави (22.09.2019 р.) в освітньому закладі були проведені наступні заходи:
        - тематичні екскурсії «Партизанськими стежками» у музеї бойової слави Сумсько-Київських дивізій (5-А, 7-А кл., керівник музею Калашник Т.О.)
        - виховна година в Сумській бібліотеці імені Т.Г.Шевченка (6-В кл., класний керівник Максименко І.І., зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Докладніше
полоска
25.09.2019 Участь у турнірі «Важниця правова»

        25.09.2019 р. на базі Конгрес-центру СумДУ відбувся турнір для учнів 10-х класів «Важниця правова». Команда закладу освіти у складі учнів 10-А класу Синах Анастасії та Зікратого Дмитра виборола ІІІ місце. Вітаємо. Ви – найкращі! (Відповідальна учитель історії Калашник Т.О.).
        Інформація була висвітлена на сайті управління освіти і науки Сумської міської ради
Вітаємо
учнів 10-А класу
Синах Анастасію та Зікратого Дмитра
з перемогою (ІІІ місце) у
міському турнірі «Важниця правова»
(відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
24.09.2019 Перемога у фізкультурно-оздоровчому заході серед учнівської молоді «Challeng Fest»

        24.09.2019 р. команда закладу під керівництвом учителя фізичної культури Стебай Л.П. брала участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнівської молоді «Challeng Fest» на базі Палацу студентського спорту Сумського державного університету та виборола І місце в естафеті «Cool Games». Команда нагороджена грамотою за активну участь. Допомогли вибороти нагороди вболівальники з 8-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.)
Вітаємо
команду закладу з перемогою (І місце) в
естафеті «Cool Games» Всеукраїнського
фізкультурно-оздоровчого заходу
серед учнівської молоді «Challeng Fest»

(відповідальний учитель фізичної культури Стебай Л.П.)
Склад команди: Приходько Анна, Дорошенко Вячеслав (8-А), Майборода Анастасія (9-А), Солодовник Юрій (9-Г), Гарбуз Олександра (10-А), Янченко Артем (10-Б)
полоска
23.09.2019 Участь у квесті, присвяченому всеукраїнському дню бібліотек

        У рамках проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей», присвяченій всеукраїнському дню бібліотек, учні 8-Г класу (класний керівник Пятаченко Л.М.) прийняли участь у квесті , який організувала та провела бібліотека-філія №2 Сумської МЦБС. Діти із задоволенням шукали піратські скарби та приймали участь у конкурсах (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
22.09.2019
полоска
20.09.2019 Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

        З 16 по 22 вересня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану відбувся Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Психологічною службою, класними керівниками, зав. бібліотекою у рамках тижня проведено ряд заходів щодо профілактики булінгу в учнівському середовищі.

        21.09.2019 р. у рамках реалізації проєкту «Вас чекають у суді» у приміщенні Зарічного районного суду відбулася зустріч на тему «Булінг: виявити, попередити, протидіяти» за участі судді-спікера Зарічного районного суду м. Суми Шелєхової Г., практичного психолога та соціального педагога Стеценко С., заступника начальника РЦБВПД у Сумській області В.Волобуєвої, інспектора ювенальної превенції СВП ГУНП в Сумській області Христича Я.

        Синах Анастасія та Коновалова Аліна, учениці 10-А класу, які були присутні на засідання, отримали конкретні відповіді на запитання: «Що таке булінг. Його види, ознаки, причини», «Кібербулінг та як від нього захиститися», «Куди звертатися за допомогою, якщо Ваша дитина постраждала від булінгу», «Відповідальність за прояви булінгу». (Відповідальна Калашник Т.О.).
        Інформація була висвітлена на сайті Зарічний районний суд м. Суми
        Докладніше
полоска
19.09.2019 Комп’ютерно-розважальна програма «Ми з комп’ютером на ти!»

        19.09.2019 р. учні 5-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) мали змогу прийняти участь у комп’ютерно-розважальній програмі «Ми з комп’ютером на ти!», яка була проведена за участі працівників Обласної бібліотеки для дітей (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
18.09.2019 Участь у засіданні клубу з народознавства «Криниця» «Нема переводу, добрим звичаям народу»

        Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, століттями завжди було і є ґрунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури, звідти ідуть витоки творчості. Традиційні пісня і танок, легенда і казка, малюнок і художнє ремесло стали основою сучасного народного мистецтва, пов’язаного виготовленням речей, практично необхідних, зручних у користуванні й ошатних за формою та оздобленням.
        Із далекого минулого прийшло до нас і рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками. Саме вишивці і було присвячене засідання клубу з народознавства «Криниця» «Нема переводу, добрим звичаям народу», яке відбулося на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС за участі майстрині Лідії Василівни Цивунової, для учнів 6-Б класу (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник 6-Б класу Лісниченко Я.В.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
13.09.2019 Олімпійський тиждень

        З 09.09.2019 р. по 13.09.2019 р. по всій Україні у закладах освіти буде проводитьсь Всеукраїнський Олімпійський тиждень, метою якого є поширення популяризації олімпійського руху серед учнів, виховання стійкої потреби у заняттях спортом та фізичною культурою. Протягом тижня в освітньому закладі згідно плану були проведені такі заходи:
        - урочиста лінійка з нагоди відкриття «Олімпійського тижня» (учителі фізичної культури Шабаліна С.Б., Стебай Л.П., Ралка В.Ю., Будко В.П., Щапова А.Ю., Редченко А.О.)
        - інформаційний довідник «Фізкультура і спорт в житті людини за участі члена інноваційного бігового клубу в м. Суми, неодноразової переможниці всеукраїнських марафонів Стрижової О.Б. (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В.)
        - турнір з футболу із залученням тренера зі спортивної школи Абрамова М.П. (5 кл., учитель фізичної культури Ралка В.Ю.)
        - участь в «Олімпійському уроці» на базі легкоатлетичного манежу СумДУ (7-А, 7-В кл., класні керівники 7-А класу Колотило О.В., 7-В класу Бакай Л.В., учитель фізичної культури Редченко А.О.)
        - турнір з футболу (9 кл., учитель фізичної культури Шабаліна С.Б.)
        Докладніше
полоска
12.09.2019 Участь у міському конкурсі-пленері «Я люблю Суми»

        12.09.2019 року з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді у сфері образотворчого мистецтва, виховання патріотизму, любові до рідного міста, поваги до національних цінностей українського народу у Сумах відбувся міський конкурс-пленер «Я люблю Суми». Юні художники віком від 10 до 18 років, які розташувалися у парку Олексія Братушки навколо озера Дурово, змальовували красу та архітектурні споруди рідного міста. Учні нашої школи, а саме Конєв Нікіта (8-Б клас) та Майборода Анастасія (9-А клас) на чолі з учителем образотворчого мистецтва Гончаренко В.В. узяли активну участь у вищезазначеному конкурсі, надавши на розсуд журі яскраві художні твори архітектурного пейзажу. Як результат – два ІІІ місця у старшій віковій категорії отримали обидва наші учасники. Щиро вітаємо переможців і бажаємо творчих злетів у майбутньому!
Вітаємо
Конєва Нікіту (8-Б), Майбороду Анастасію (9-А)
за зайняті ІІІ місця
в міському конкурсі-пленері
«Я люблю Суми»

(відповідальна Гончаренко В.В.)
полоска
12.09.2019 Відвідування Сумського книжкового форуму

        12.09.2019 р. завідувачка бібліотеки Лисицька О.І. відвідала Сумський книжковий форум, який проводився у конгрес-центрі СумДУ, у межах інформаційного проєкту «Я – сумчанин», що реалізовується департаментом комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради.
полоска
12.09.2019 Декада безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

        З метою запобігання дорожньо-транспортному травматизму дітей, пропаганди правил дорожнього руху з 02 по 12 вересня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану проведена декада безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». Протягом декади були проведені такі заходи:
        - виставка дитячих малюнків «Мій друг - Світлофор!» (1-11 кл., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        - ігрові п’ятихвилинки по правилам дорожнього руху (1-4 кл., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        Докладніше
полоска
12.09.2019 Загальні збори (конференція) та класні батьківські збори

        12.09.2019 (четвер) о 17.30 в актовій залі відбулися загальні збори (конференція).
        Порядок денний,
        Рішення загальних зборів (конференції)

       О 18.00 відбудулися класні батьківські збори.
полоска
10.09.2019 До 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування

        До 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування в закладі освіти проведені такі заходи:
        - краєзнавча подорож «Зі святом, рідні Суми» (4-Б кл., завідувач бібліотеки Лисицька О.І., класовод Усик С.Л.)
        - віртуальна екскурсія «Звільнення Сум» (7-Б кл., керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Дубина Т.В.)
        - урок-зустріч «В об’єктиві війна» за участі дитини війни, волонтера Сахно Світлани Георгіївни (5-В кл., керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Павленко А.С.).
        Докладніше
полоска
09.09.2019 Авторська презентація книги В.О. Щеглова «Пошук істини»

        09.09.2019 р. у закладі освіти відбулася авторська презентація книги В.О. Щеглова «Пошук істини», на якій були присутні учні 9-В, 11-А, 11-Б класів.
        Володимир Олександрович – військовий вертольотчик, учасник бойових дій в Афганістані, відомий бард, автор і виконавець власних пісень, волонтер. У своєму виступі письменник наголосив, що в збірці вміщено матеріали, які він писав, збирав упродовж останніх 35 років. У книзі, яка містить 448 сторінок, опубліковані вірші, у тому числі й ті, що покладені на музику й стали піснями, оповідання. У виконанні Володимира Щеглова пролунали авторські пісні на різну тематику, які яскраво проілюстрували основні розділи його збірки: «Рідний край», «Дитин¬ство», «Випробування війною», «Волонтери», «АТО, чи Війна за незалежність Батьківщини» тощо (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., завідувач бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
06.09.2019 Тиждень правових знань

        З 02.09.2019 р. до 06.09.2019 р. в закладі освіти проведений тиждень правових знань, приурочений до Дня знань. Протягом тижня була проведена низка заходів:
        - відеопрезентація «Дитина має право» (3-А кл., завідувач бібліотеки Лисицька О.І., класовод Сивоконь Л.М.)
        - тематичний урок «Я маю право» (7-А, 7-Б, 7-В, 7-Г кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        - урок-гра «Правила в нашому житті» (9-А, 9-Б, 9-Г кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        - урок «Громадянська ідентичність. Відомі правозахисники» (10-Б кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)
        Докладніше
полоска
02.09.2019 Урочисте свято «Перший дзвоник»

        2 вересня в освітньому закладі відбулося урочисте свято «Перший дзвоник» для учнів 1, 11-х класів.
        Учні 1-х класів брали участь у квест-мандрівці «Острів скарбів». Першокласники у супроводі учні 11-х класів здійснили цікаву та насичену морську подорож на корабликах, зупиняючись на станціях. Школярі мали змогу взяти участь у вікторині «Книжкової» бухти, подивитися мультфільми про комп’ютер у «Віртуальній» гавані, пограти на музичних інструментах на «Музичному» мисі, повеселитися та порухатися на «Спортивному» причалі, а також зробити спільне фото з казковими героями на «Фотоберегу». Першокласники дізналися багато нового про шкільні кабінети та предмети, які вони вивчатимуть.
        Під час проведення квест-мандрівки «Острів скарбів» батьки мали змогу взяти участь в арт-акції «Морський сюрприз» та виготовити декоративний сувенір, наповнивши його побажаннями для первачків, які вони матимуть змогу відкрити через 12 років.
        На завершення свята для першокласники спільними зусиллями батьків та класоводів було організовано та проведено «Шоу мильних бульбашок», під час якого діти отримали море позитиву та радості, спостерігаючи за появою бульбашок різної форми та розмірів. Під час дійства діти були не лише глядачами, а й мали можливість побувати всередині гігантської мильної бульбашки.
полоска
01.09.2019
полоска
28.08.2019         З метою організованого початку навчального року 02 вересня 2019 року освітній заклад працює за режимом
        Для 1, 11-х класів:
       1 урок 8.30-8.45 – урочиста частина свята «Перший дзвоник» (шкільне подвір’я);
       2 урок 8.55- 9.40 – квест-мандрівка «Острів скарбів»;
       3 урок 9.50- 10.30 – для 1-х класів – динамічна розвага «Сюрприз! Сюрприз!»; для 11-х класів – перший урок «Здрастуй, школо!».
        Для 2-10-х класів:
       1 урок 8.00- 8.45 – тематичний (за методичними рекомендаціями МОН України);
       2 урок 8.55- 9.40 – свято «Здрастуй, школо!»;
       3 урок 9.50- 10.30 – класна година.
полоска
24.08.2019
полоска
23.08.2019
полоска
Архів новин за 2018-2019 н.р.
Архів новин за 2017-2018 н.р.
Архів новин за 2016-2017 н.р.
Архів новин за 2015-2016 н.р.
Архів новин за 2014-2015 н.р.
Архів новин за 2013-2014 н.р.
полоска


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
нашому освітньому закладі.

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

08 квітня 2020  року 2019-2020 н.р.
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень

Архів новин:
2018-2019 н.р.
2017-2018 н.р.
2016-2017 н.р.
2015-2016 н.р.
2014-2015 н.р.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове